11 01/16
13:18

Скажи мені, як ти починаєш свій день - і я скажу тобі, як він мине


Скажи мені, як ти починаєш свій день - і я скажу тобі, як він мине

Не завжди ранок - це хороший настрій, піднесені думки та усмішка на обличчі.  Та є способи перетворити його на вдалий початок дня!

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
768

Кожен із нас розпочинає свій ранок по-різному. Хтось, п'ять разів вимкнувши будильник, на шостий як пуля вилітає з-під ковдри, зрозумівши, що запізнення неминуче; дехто, щойно відкривши очі, спросоння шукає телефон і одразу заходить у соціальні мережі; є, хоч їх і небагато, такі люди, котрі прокидаються рано-ранесенько, аби зайнятись спортом; одні вигулюють пса, інші - готують для сім'ї сніданок. Та яким би не був початок дня, є кілька дрібничок, котрі допоможуть зробити його вдалим.


Сніданок. Найважливіша частина ранку. Ніяка кава його не замінить: вона лиш подразнюватме голодний шлунок і сприятиме розвиткові гастриту. А ще дієтологи радять споживати каші та молочні продукти, а про солодощі та страви швидкого приготування кажуть забути.


Музика. Звісно, музика неабияк впливає на наші емоції. Тому замість звичних новин уранці краще ввімкніть улюблені композиції та створіть собі хороший настрій!


Обійми. Ранкові обійми з рідною людиною чи хоча б із чотирилапим улюбленцем, на думку вчених, здатні покращити наше самопочуття (завдяки виробленню гормонів: окситоцину, сератоніну і допаміну) і навіть знизити кров'яний тиск!


Прогулянки. Що ж, тут власникам собак пощастило більше, аніж усім іншим. Тому що не кожен ризикне просто так визирнути на холодну вулицю о 6-ій ранку. А ранкові прогулянки, між іншим, дуже корисні, адже здатні зменшити тягу до їжі протягом дня та покращити метаболізм.


Вода з лимонним соком. Корисно випити зранку склянку теплої чи гарячої води із скибкою лимона. Як відомо, лимон є джерелом вітаміну С, котрий, у свою чергу, знижує рівень холестерину в крові та береже нашу печінку.


Імбирний чай. З власного досвіду знаю, як він бадьорить з самого ранку. Крім того, імбир славиться рядом корисних властивостей, зокрема, здатністю підвищувати тонус та покращувати настрій і пам'ять.


Насамкінець, остання порада: забудьте про непрочитані СМС-ки, листи і соціальні мережі. Ні, не на увесь день. Лишень на той короткий поміжок часу від прокидання до початку робочого дня. Приділіть час собі, своїм думкам, а не френдам з віртуального світу. Ось побачите, після такого ранку день минатиме продуктивніше!


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0