11 01/16
13:18

Як зробити літо незабутнім та витратити мінімум коштів


Як зробити літо незабутнім та витратити мінімум коштів
1
Подякували: Rimma
0
1478

Кожен студент під час сесії мріє про нього – про літо , та прагне провести час незабутньо цікаво . Та ось тільки завершиться період іспитів одразу в голову приходить питання : « Що ж далі робити?». Такі думки особливо часто навідують студентів з середнім матеріальним станом, адже вони не можуть собі дозволити курорти Іспанії , Італії та інші райські куточки Землі. Але ж і вони мають право на те, аби провести літо так, щоб 31 серпня не шкодувати втраченого часу, щоб було радісно і тепло на душі за заряд позитивом, та з новими силами приступити до навчання. 
Ми поділимося з вами порадами як провести літо незабутньо та витратити мінімальну суму грошей. Отже :
1. Куди б ви не їхали беріть з собою гарний настрій та фотоапарат чи інший пристрій для фото. Таким чином ви зможете створити «альбом літа» який буде вас зігрівати в холодні пори року.
2. З’їздіть на море. На справді, на це не потрібно дуже багато грошей. Поцікавтеся можливостями bla-bla саr з цією системою ви зможете за мінімальні кошти поїхати в будь – який куточок України та навіть Європи. 
3. Поїздіть на безкоштовні фестивалі та концерти – це прекрасна можливість не сидіти в душній квартирі чи будинку, а весело провести час під відкритим небом в наметовому містечку. В Україні, особливо літом, є велетенська кількість фестивалів, які є повністю безкоштовними. 
4. Займіться собою. Літо – прекрасна можливість удосконалити свою зовнішність та збагатити розум. Прокидайтеся раненько , зробіть зарядку, ранкову пробіжку, таким чином ви приведете свою фігуру до досконалості. Після цього беріть в руки книжку. Читайте багато, коли маєте вільну хвилинку, і тоді ваше літо набуде нових , яскравих, барв.
5. Загартовуйтесь. Не треба забувати, що літо це лише ¼ року, а попереду ще дощова осінь та морозяна зима. Тому вам потрібен загартований організм. Щоденне обливання холодною водою сприяє укріпленню організму, підвищуючи його стійкість до простудних та інфекційних захворювань. Правильне загартовування підвищує не тільки витривалість, але й працездатність людини.

Цей список можна продовжувати до безкінченості, адже в житті є стільки прекрасних можливостей, які є всюди, їх просто треба бачити. Отже, насоджуйтеся літом, робіт його шаленим і тоді кожна мить буде незабутньою.

 

 


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0