09 01/15
04:13

"Розпустила Дуня коси.."


Є такий чудовий вираз: «Зачіска впливає на те, як складється день, а в підсумку і життя.». Щось у цьому є? Чи не так?

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1112

 

Зовнішній вигляд завжди дуже важливий, особливо для жіночої статі. Дехто відчуває себе більш впевнено, коли волосся у гарному стані та ідеально лежить, дехто за допомогою фарбування, стрижок та зачісок міняє своє життя, як то кажуть починають все з «чистого аркуша», а як починати нове життя без нового образу?

На сьогодні індустрія перукарства досягла чималих висот, зараз вам можуть запропонувати будь-що за будь-які гроші. У сучасному світі немає меж і правил, тепер ця галузь стала не тільки побутовою буденною потребою, а окремим видом мистецтва.

Але що не кажи, ніщо не виглядає краще, ніж здорове доглянуте волосся. Якщо на голові у вас «солома», або просто брудна шевелюра, то вас не врятує ніяка зачіска ні за які гроші.

Що ж робити, щоб ви завжди були досконалі, і ваше волосся не «підводило» вас? Є декілька порад від стилістів-перукарів:

1.Обов’язково кожні 3-5 тижні треба оновлювати волосся, тобто підстригати кінчики або робити чистку.

Чомусь у нашому суспільстві існує міф, що чим довше не стрижеш волосся, тим швидше воно росте. ЦЕ НЕ ТАК! Навпаки, чим частіше ви оновлюєте таким чином своє волосся, тим швидше і головне гарніше воно буде рости ( це звичайно не про випадок, коли ви обрізаєте свої «коси до пояса» «під хлопчика»).

2. Перед тим як змінити зачіску або колір волосся, проконсультуйтесь у стиліста-перукаря.

Розумію звучить смішно, так ніби ви йдете до лікаря, але повірте це не менш важливо!

3. Ні в якому разі не робіть кардинальні зміни самі або «з подружкою» в домашніх умовах.

В найкращому випадку це просто вийде «не дуже», а в найгіршому просто лишитесь без волосся. Звичайно зараз і лисі дівчата в моді, але тоді вже краще відразу «під машинку».

4. Якщо ви користуєтесь такими засобами укладки, як фен, плойка або вирівнювач, то робіть це з розумом, не зловживайте цим та обов’язково захищайте своє волосся від впливу гарячих укладок, наприклад спеціальними термозахисними засобами.

Уявляєте вас щодня би шпарили температурою 200 ? Волоссячку теж боляче.

5. Якщо ви все таки користуєтесь вирівнювачами, то обирайте тільки з керамічними пластинами.

Ви скажете «боже це 21 століття, таких вже давно немає», але , на жаль, такі вирівнювачі ще існують, і дехто думає не про волосся, а про свою кишеню…повірте потім відновити волосся коштуватиме дорожче.

 

Це декілька загальних порад, усе інше суто індивідуальне, і тому завжди радьтесь зі своїм майстром. Інтернет і різні жіночі форуми це, звичайно, добре, але не дієво, довіртесь краще професіоналу, а не групці домогосподарок з «досвідом». І пам’ятайте волосся це частина нашого організму, тобто на нього також впливає пора року, харчування, спосіб життя тощо. Подумайте про це під час «засідання» у Макдаці або і з сигаретою в руках.


Консультант: стиліст-перукар Людмила Богачьова 


Коментарі:


1813
0
2021
0
2027
0