07 01/15
15:20

Роупджампінг


Роупджампінг

Не складно вже й догадатись, що собою являє цей вид відпочинку. Якщо після прочитання заголовка твої зіниці не розширилися від страху, то ця стаття саме для тебе. Адже тут я поясню, що таке роупджампінг і з чим його їдять!

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
714

Дивлячись в історію, ми побачимо, що цей вид екстремального спорту виник досить недавно. Саме у 1989 році відомий на той час скелелаз Ден Осман зірвався з гори, але його втримала мотузка. І в мозок до цього геніального спортсмена прийшла ідея — потрібно стрибнути з висоти із мотузкою. Після цього цей вид екстриму захопив й інші держави, де такі самі альпіністи випробовували свої нерви. Мушу сказати, що при правильному розрахунку ймовірність загибелі близька до нуля. Та не будемо про смерть, вона нас не цікавить!

Саме спорядження для стрибків власник мусить активно доглядати, щоб воно було завжди в якісному стані. Переважно стрибають на альпіністських мотузках, що чудово підходять для божевільного стрибка. З часом люди придумали деякі пристрої, які страхують шнур в непередбачуваних ситуаціях. Це різні карабіни, спускові пристрої. Також бувають і додаткові мотузки. Тобто в разі нещасного випадку є засоби, які підстрахують тіло.

Мотузка витримує вагу в три-чотири тонни, що робить майже неможливим її ривок.

Нічого особливого для стрибка з висоти не потрібно! Основне — вміння йти до кінця. Адже приблизно 1/3 людей, дивлячись на висоту, відмовляється від свого бажання. Страшно є лише в перші секунди. Під час польоту ти відчуваєш ту свободу. Ти не залежиш від того світу, ти йдеш по своїй течії. Ну але переважно все це супроводжуються гучним й істеричним криком, що чути за декілька кілометрів від місця стрибку. Це є нормальна реакція людини, тому не варто через таке переживати!

Ще не передумав стрибати? Тоді читай. У Львові, Тернополі та Криму є компанія KAVA, що провела вже декілька тисяч вдалих стрибків. Переважно роупджампінг проводять на закинутих дев’ятиповерхових будівлях, де людина зможе зібратись зі своїми думками. Стрибати можна з 16 років, проте неповнолітнім потрібен дозвіл від батьків. Така от несправедливість, але може воно й на краще!

 

 

Хотілось б закінчити статтю словами невідомого автора: — “Єдине,що живить життя — ризик: чим більше ви ризикуєте, тим більше ви живі”. Тож я бажаю вам бути якнайбільш живими та побільше рішучості кожному! Побачимось!

p.s людям з суіцидальним нахилом не радимо займатись такими видами екстриму ;).

Автор Петро Синьоокий

 


Коментарі:


2007
0
2150
0
2166
0