03 01/15
18:51

Підготовка до публічного виступу


Підготовка до публічного виступу

 

Комусь піднятися на сцену перед тисячею людей нічого не коштує, а комусь відповісти на семінарі - ціла проблема!

 

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
734

А якщо нам належить відповідальний виступ, то хоч ховайся під три ковдри! «У роті сухо, ноги підкошуються, дзвін у вухах, а стукіт серця такий гучний, що здається, його чують всі навколо!» - Знайома картина? Значить, пора вчитися боротися зі своїм хвилюванням і бути впевненою в будь-якій ситуації!

 

Перший етап- підготовка.

Всім відомо, що чим ретельніше ми продумаємо наш виступ, тим впевненіше будемо себе почувати. І це стосується не тільки змісту, а й зовнішнього вигляду. Кожна дрібниця має значення. Потрібно відчувати себе бездоганно!

 

Наступний крок- контакт з аудиторією.

Виступаючи перед великою кількістю людей, постарайся поставитися до них, як до своїх друзів, які бажають тобі тільки добра! Знайди з ними зоровий контакт, розповідай все не стінам, а живим людям. Як тільки вони відчують свою залученість, ти перестанеш бути одна, твій виступ стане спільним важливим для всіх справою.

 

Також не забувай про гумор. Навіть у самій нудній темі для доповіді можна знайти що-небудь живе і цікаве. Спробуй пожартувати, розповісти щось від себе особисто. Якщо слухачі почали посміхатися, вважай, що виграш уже в кишені.

 


Коментарі:


2007
0
2150
0
2166
0