03 01/15
18:29

Поведінка на першому побаченні


Поведінка на першому побаченні

Не будь як усі. Грай. Смійся, посміхайся і раптом на коротку мить стань сумною. Іскри, як пустотлива дівчина, і раптом перетворися в фатальну вамп ...

Соломія Демкович
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
693

Не можна акцентувати всю увагу на собі. Не потрібно намагатися відразу ж розповісти про себе все цікаве. По-перше, тому що в жінці завжди повинна залишатися якась загадка, тоді чоловікові буде цікаво. Йому захочеться тебе розгадати, а для цього йому знадобиться ще одне побачення, а потім ще один і ще ... По-друге, виявляючи інтерес тільки до себе, ти втрачаєш можливість дізнатися про нього більше. Пам'ятай! Ідеальна жінка, в очах чоловіків, - це та, яка мало говорить і багато слухає.

Також не перебивай! Виражай інтерес до його слів кивком або уточнюючими питаннями.

 

Тримайся в рамках пристойності. Запитуючи його про щось, будь делікатною. Не варто на першому побаченні цікавитися його місячним доходом, причинами, за якими він розійшовся з дружиною, і його сексуальними уподобаннями.

Не витріщайся по сторонах. Якщо твої очі постійно бігають туди-сюди, це може збентежити твого партнера. Він цілком може подумати: "Здається, зі мною щось не так ..." або "Якась вона нервова".

 

Свої жартики не застосовуй до нього. Наявність почуття гумору - це дуже добре. Але ні в якому разі не можна сміятися над своїм супутником. Якщо він каже: "Мені подобається твоє плаття, у тебе гарний смак", а ти: "Що може розуміти в доброму смаку людина, що надів червоний галстук в цяточку з блакитною сорочкою". Такими висловлюваннями ти , створиш собі репутацію гієни. Якщо почуття гумору - не найсильніша твоя риса, то слід заздалегідь підготуватися до побачення. Згадай які-небудь смішні історії або парочку анекдотів (тільки нехай вони будуть нейтральної тематики, без збочень і насильства). Розкажи про пригоду, що сталася сьогодні з тобою під час поїздки на роботу, і нічого, якщо це насправді було не сьогодні чи не з тобою, головне - посміхайся, це дуже привабливо.

Не фліртуй з іншими чоловіками. Навіть якщо ти випадково зустрінеш друга дитинства або свою першу любов, що не допускай двозначних фраз і дій, інакше твій чоловік подумає, що ти вітряна особа

Твій одяг, макіяж і поведінку не повинні бути зухвалими.

 

Не демонструй явний інтерес. Згадувалося, що в жінці завжди повинна залишатися загадка. Хоча тут слід уникати іншої крайності - виглядати занадто байдужою. Це може зачепити його гордість. До речі, чоловіки дуже ласі на лестощі. Похвали його смак, костюм або досягнення на службі і ти станеш значно вище в його очах. Проте не варто робити більш ніж 2-3 компліменти за один вечір.

 

Будь особливою. Звичайно, це не перше побачення в його житті, напевно, раніше у нього їх було не мало. Якщо ти не хочеш, щоб ваше рандеву злилося з низкою минулих побачень, зроби його незвичайним. Не будь як усі. Грай. Смійся, посміхайся і раптом на коротку мить стань сумною. Іскри, як пустотлива дівчина, і раптом перетворися в фатальну вамп ... Нехай йому буде цікаво, хто ж ти насправді. Імпровізуй. Будь різною, залишаючись собою. Кожна людина - індивідуальність, і до кожного потрібен свій підхід: хтось любить жінок, які вміють слухати, комусь хочеться помовчати після важкого робочого дня. Але основні правила залишаються незмінними для кожного: жодному чоловікові не сподобається, якщо ти протягом години будеш розповідати про те, як ти вибирала кофточку до нового браслету, або будувати вічка всім чоловікам навколо. Головне для тебе на першому побаченні - показати свої найкращі сторони (не забувай: потрібно бути товариською, але при цьому уважно його вислуховувати). Якщо ти складеш про себе гарне враження, йому обов'язково захочеться зустрітися знову.

 

 

 


Коментарі:


2006
0
2149
0
2165
0