28 05/13
18:58

Літній денім


Літній денім

У цьому сезоні джинсові сукні — це не просто чергова модна забаганка, а й чудова можливість урізноманітнити свій літній гардероб.

Фото: pinterest.com
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1918

Цього літа у всіх прихильниць джинсів, а їх чимало, зявилась чудова альтернатива у вигляді сукні з деніму.  Ці вироби будуть звичними, завдяки матеріалу, але вигідно вирізнятимуться у вашому гардеробі актуальністю і оригінальністю.

Однією з переваг таких суконь є те, що вони можуть бути різними за своєю стилістикою. Для повсякденного використання варто звернути увагу на сукні прямого силуету, які легко і стильно можна комбінувати з балетками  чи кедами. Не слід робити з такої сукні вечірню, доповнюючи її шокуючими підборами та надмірною кількістю прикрас.

клікніть щоб вставити зменшену копію

Для більш святкової події чудово підійде відомий newlook,  який, у цьому сезоні, буває навіть із джинсу. Такі силуетні лінії лише підкреслять вашу жіночність, а денім додасть ще одну краплю стилю в образ.

клікніть щоб вставити зменшену копіюУ цьому сезоні джинсові сукні — це не просто чергова модна забаганка, а й чудова можливість урізноманітнити свій літній гардероб. Неодмінно знайдіть річ, яка підкреслюватиме вашу індивідуальність і залишайтесь стильними!


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0