23 05/13
20:03

Одяг думки


Одяг думки

Тематику будь-якого образу повинна підтримувати впевненість у собі, відчуття власної маленької геніальності і, звичайно, усмішка — такі деталі завжди будуть актуальними.

Фото: pinterest.com
1
Подякували: Юлія Костюк
0
2234

Стиль — це унікальна можливість сказати, хто ти. Це найпростіший і найцікавіший спосіб самовираження. У сучасному  суспільстві зовнішній вигляд і, зокрема, одяг відіграє дуже важливу роль. Але мода – це не лише красива оболонка, у ній є глибокий моральний підтекст, який кожна людина закладає щоранку, підходячи до шафи і, вибираючи свій образ на день.

Одяг думки

Панує думка, що модними вважаються речі, які щойно зійшли зі сторінок глянцевого журналу. Це, безперечно, вірне твердження, але завжди можна погратися зі своїм зовнішнім виглядом: вносити в образ власні корективи, проводити творчі пошуки стосовно свого стилю — саме це характеризує сучасну модну людину. Тематику будь-якого образу повинна підтримувати впевненість у собі, відчуття власної маленької геніальності і, звичайно, усмішка — такі деталі завжди будуть актуальними.

Одяг думки

Варто пам’ятати, що головним завданням одягу є допомогти людині розкрити себе у повній мірі, він є відображенням наших бажань, прагнень і досягнень.

Одяг думки

Тож, погляньте на свій гардероб, переконайтесь, що його вміст свідчить про вашу унікальність та неординарність, бо це його основне призначення і продовжуйте розповідати нові й цікаві історії за допомогою власного стилю.


Коментарі:


2133
0
2227
0
2271
0