24 02/13
13:21

Harlem Shake дійшов до Львова

1
0
2317
1
0
2317

<- ->
◀  
Фото Олеся Кузьмінська

У суботу, 23 лютого, відомий інтернет-мем молодь Львова запустила просто у центрі міста біля пам'ятника Тарасові Шевченку. 

Прийшло на захід більше люду, аніж очікували організатори. Того дня заплановано було одразу два Harlem Shakе'и. Та наймасовішим став саме біля пам'ятника Шевченку.

В нас люди це не завжди це розуміють і не завжди це підтримають. Багато було людей, які казали, що ми робимо дурне. Мені приємно, що за кордоном ті ж офіси, IT-компанії вони таке роблять, просто, щоб урізноманітніти свій день. Тому я захотів подібне організувати у нашому місті. Ми зробили афіші, розповсюдили поміж друзів інформацію. Думав буде трохи менше, але зібралася достатня кількість. Я вважаю, що нічого поганого в тому немає. Люди прийшли трохи подурачилися. Всі тверезі, адекватні і весело провели час, — розповів Андрій Миленко.

Довідка:
Harlem Shake (буквально перекладається з англійської як Гарлемський струс) — інтернет-мем, який виник в результаті популярного відеоролика, завантаженого 2 лютого 2013 року на YouTube, п'ятьма австралійськими підлітками.

 Відразу після цього в інтернеті з'явилися десятки наслідувальних роликів. Вважається, що це перший інтернет-мем, який став не менш популярним, ніж Gangnam Style.

Суть танцю полягає в тому, що у вступні 14 секунд танцює одна людина в головному уборі (зазвичай шоломі або масці), тим часом інші люди зайняті рутинною роботою після чого, всі люди в костюмах (або без) танцюють, або роблять хаотичні рухи, приймаючи незвичайні пози. Ролик триває завжди ~30 секунд. У музичному супроводі без винятків використовується уривок з синглу «Harlem Shake», яку виконує американський музикант Baauer.


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0