18 02/13
10:56

Львів’яни вперше створювали кіно римейки


Львів’яни вперше створювали кіно римейки

Вікенд у Львові для творчої молоді видався продуктивним. Тут вперше познайомиллись із мистецтвом шведінгу. Команди мали перезняти сцени з відомого фільму та вкластись в часові рамки.

Фото: lviv-online.com
1
Подякували: Ірина Панчишин
0
937

На показі конкурсних робіт, який відбувся цієї неділі, у Палаці Мистецтв глядачі визначали переможців шляхом голосування.

Нема де яблуку впасти

І надто багато людей хотіли потрапити на львівський шведінг. Скоріш за все, це було пов’язано з тим, що вхід для глядачів був безкоштовний. У залі не було де яблуку впасти ще задовго до початку, а о восьмій годині вечора і пройти складно. Організаторам ледве вдалось втихомирити і зорганізувати глядачів.

Голосування без хвилювання

Кожному відвідувачу при вході давали листівку, де був перелік команд та їх фільми. Навпроти команди, яка стала до вподоби, потрібно було трішки надірвати листівку, або просто поставити пташку.

Три умови

Обов'язковими для кожної команди були три умови: хоча б одному кадрі фільму повинно бути не менше ніж 10 людей водночас; протягом фільму повинна бути сцена, у якій хтось розбиває тарілку, або тарілка розбивається будь-яким іншим способом; протягом фільму повинна прозвучати або з’явитись фраза «У мене є один секрет…». За недотримання умов були штрафи, знімали бали.

Переможці

Після голосування перше місце здобув фільм «Леон-кілер», який зняла команда «Матільда та Леон» .

Друге місце фільм «Чужий» команди «Топінамбур».

Третю сходинку зайняв «Шерлок Холмс» команди «Бейкер стріт».

Довідка: шведінг (sweding) термін, винайдений французьким режисером Мішелем Гондрі у фільмі «Перемотка» (Be Kind Rewind). Подію створено представниками формації «АРТ-оптимісти» (Миколаїв) та мистецькою формацією Wiz-Art (Львів) в рамках проекту «Програма резиденцій для менеджерів культури».


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0