12 02/13
09:06

Де б набратись сил?


Де б набратись сил?

Кожному студенту знайоме відчуття легкості після того, як він здав усі іспити та заліки. Проте новий семестр на носі, а от від втоми ніхто не звільнявся.

 

0
1085

Психологи радять змінити оточення, поїхати розвіятись. Але от що робити, якщо в кишенях, мяко кажучи, вітер свище? Та не слід засмучуватись, адже студентство надає і купу переваг разом з турботами. Однією з таких переваг є студентський квиток. Береш його, крокуєш на вокзал — і для тебе вже відкриті всі напрями.  Один з таких у гори.

Розвіятись, сповнити легені свіжим крижаним карпатським повітрям, підставити обличчя вітру, щоб подарував трохи рум’янцю. Розім’яти ноги, що затерпли після багатогодинного сидіння над підручниками. Неможливо бути там і не закохатись у цю красу. Саме там розумієш, що екзамени і заліки — це плинне, і в житті є щось набагато вартісніше.

Гори причаровують своїм спокоєм і величною красою. Вони заворожують і заспокоюють мозок. Допомагають привести думки до ладу. До того ж це досить недорого. Наприклад,  квиточок до Славсько обійдеться близько 6 гривень, а там вже є де розгулятись душі — тут вам і підйомник, що за 45 хвилин доставить на Високий Верх (1242 м). Хоча це і не дуже дешево — оглядовий тут коштує 50 гривень, проте ця поїздка вас вразить, адже краєвиди там не гірші, ніж у австрійських Альпах, а можливо, навіть і кращі.

На горі можна скуштувати юшку і зігрітись духмяним карпатським чаєм або полум’яним глінтвейном. Якщо ж таких розкошів ваша кишенька не може дозволити, то в двох кілометрах від станції розташований підйомник «Тростян», де вхід обійдеться у 15 гривень. І навіть якщо ваші фінанси зовсім співають романси, з 20 гривнями можна доїхати і повернутись зі станції Сколе, де вже майже з платформи можна починати пішу прогулянку.

Якщо ви не фанат такого відпочинку, тут слід взяти до уваги подорожі замками Львівщини. Із сміливістю вирушайте споглядати велич Олеського замку, адже квиточок на автобус обійдеться приблизно у 20 гривень, а квиточок у музей коштуватиме 5 гривень. Не бійтесь відриватись від дому, не вростайте в канапи. Подорожуйте, адже подорожуючи, Ви відпочинете краще, ніж вдома перед екраном телевізора.

З таких подорожей ви привезете купу вражень, станете цікавим співрозмовником, і навіть не помітите, як втягнетесь у кочове життя туриста. Веселі вихідні допомагають розвіяти щоденну рутину. Візьміть на озброєння слова Анатоля Франса: «Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома». Тож цікавих вам подорожей, щирих сердець на шляху, надійних друзів і сонячних днів.


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0