23 11/12
21:13

Любити Україну — популярно!

0
1287

Історія успіху випускника КПІ, тепер більш відомого як режисера найпопулярнішого проукраїнського ролику Олександра Гонтара. 

Напередодні свята української писемності та мови мій приятель Олександр Гонтар додав в мережу свій відеопроект.  У ньому 12 іноземців декламують вірш Володимира Сюсюри «Любіть Україну». Ми передбачали, що ролик матиме успіх, але не знали який саме. Вже за лічені години після опублікування відео стало чи не основною відеоновиною, люди лайкали, поширювали, коментували і дякували автору за роботу. Досить швидко кількість переглядів сягнула більше 200 тисяч і ще досі  продовжує зростати, щоправда не так стрімко як першого дня.

Ідея зняти соціальний ролик в Олександра виникла пів року тому, коли він активно користувався ресурсом для людей, що подорожують і шукають «вписку».  Випускник КПІ використав власне обладнання, час та ентузіазм. Успіху ролику частково завдячує харизмі людей на відео. Наприклад, македонка з чарівним іменем Весна стала окремим приводом обговорення у коментарях на ютубі. Чоловіча частина аудиторії просила Олександра надати її контакти.  Згодом один з шукачів іноземної краси написав:

після чого послідували численні прохання поділитися інформацією про вродливу іноземку. Та щасливець коментарів більше не залишав, ймовірно зайнявся вивченням македонської.

Так, 8 листопада Олександр Гонтар із простого юнака перетворився у автора найпопулярнішого проукраїнського ролику. Зараз в мережі можна знайти кілька інтерв’ю та відеосюжетів про автора ролику, ролик і все що з ним пов'язано.

Стаття і сюжет


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0