01 03/15
09:43

Відкрилась реєстрація на навчальні зустрічі європейської молоді


Відкрилась реєстрація на навчальні зустрічі європейської молоді

Молодь Дніпропетровська, Одеси, Тернополя та Чернівців зможуть відчути себе Європейськими парламентарями.

1
Подякували: Rimma
0
1086

18-19 квітня 2015 року у чотирьох містах одночасно відбудуться навчальні зустрічі європейської молоді під егідою ММГО "Європейський Молодіжний Парламент – Україна", присвячені Міжнародному дню солідарності молоді (GlobalYouthServiceDay). 

Загальною темою Марафону, що об'єднає обговорення у всіх чотирьох містах, стане "Пліч-о-пліч до кращої України". Головною метою заходу є ознайомлення із діяльністю Європейського Парламенту, обговорення у комітетах нагальних проблем сучасної Європи та визначення шляхів їх подолання, практика навичок володіння діловою англійською мовою. 

Для реєстрації у заходах необхідно заповнити аплікаційну форму (goo.gl/forms/rHllwnFBsf). Заявки необхідно подати до 21-го березня.  Учасники будуть відібрані на конкурсній основі. 

 

Європейський молодіжний парламент-Україна (ЄМП-Україна) – це міжнародна молодіжна громадська організація, що представляє один із 39 національних комітетів ЄМП. Щороку ЄМП-Україна проводить 4-5 великих міжнародних проектів, та близько 10 локальних заходів, що збирають близько 1400 юних активістів з метою спілкування на теми просування демократії в Україні та вирішення низки проблем європейського та глобального суспільства. 


Коментарі:


1861
0
2057
0
2061
0