26 02/15
10:36

AIESEC дає можливість отримати безцінний міжнародний досвід


AIESEC дає можливість отримати безцінний міжнародний досвід
1
Подякували: Rimma
0
1026

Останні роки, коли світ розвивається так швидко, що деколи здається, що ти просто не встигаєш наздогнати всі його «фішки» і бути в курсі всіх справ, ми все більше починаємо відчувати брак знань, вмінь, навичок. Тому сучасна молодь просто помішана на саморозвитку. Ми купаємось у морі інформації, занурюємось в світ різних книг, слухаємо, питаємось, пробуємо, і усвідомлюємо, що меж цьому всьому просто не існує. І це п’янить. Але що робити коли наші знання так і залишаються знаннями? Куди їх подіти? Як їх використовувати? Ну звичайно, на практиці! Як усім нам відомо теорія без практики - мертва, практика без теорії – сліпа.

Програма Global Talent від міжнародної організації AIESEC – це чудовий шанс показати себе і використати свої знання. Натомість ти отримаєш хороший досвід та нові вміння, водночас  підвищуючи свій професійний рівень.

Global Talent  - це міжнародна програма, котра спеціалізується на професійних стажуваннях для молоді. Країни, в яких можна пройти програму: Туреччина, Єгипет, Туніс, Індія, Колумбія, Бразилія, Мексика, Китай, Шрі-Ланка;  сфера ІТ: Естонія, Данія, Німеччина, Австрія.

Що тобі для цього потрібно?

<!--·   Вік – 20 – 24 роки.

<!--· Освіта за напрямками: педагогіка, економіка, маркетинг, готельний бізнес. викладання,  управління персоналом,  інформаційні технології, інженерія.

<!--· Знання англійської.

Що ти можеш взяти із стажування?

<!--· Досвід – це важлива складова справжнього спеціаліста своєї справи. Досвід не можна подарувати чи купити, його можна тільки отримати самому, своєю працею, зусиллями і часом. Уяви що буде, якщо ти вкажеш в резюме пункт про досвід роботи закордоном? Неодмінно, саме ти будеш фаворитом профвідбору.

<!--·Знання. Ти відкриєш для себе багато нового, адже час не стоїть на місці, як не стоїть на місці наука. Викладачі закордонних вузів є чудовим провідниками у світ новітніх знань.

<!--·Контакти – знайомства, друзі. Знайти друзів за кордоном, зараз зовсім просто. Що може бути краще приїхати в незнайоме місто і зупинитися у людини, яку ви вже знаєте, який може дати притулок вам безкоштовно, показати вам пам'ятки і нагодувати в недорогому затишному ресторані для місцевих жителів.

<!--·Культурний обмін – побачити культуру іншої країни зсередини та розповісти про свою, хіба це не чудово? Так, звичайно, в тебе можуть бути певні знання та враження про ту чи іншу країну, але чи не буде краще самому побачити все на власні очі?

<!--·Враження – які залишаться з тобою на все життя, адже стажування це не тільки освіта, це новизна, яка неодмінно викличе в тебе маленьке «Вау!».

<!--·Презентація себе – новий досвід завжди залишає певний відбиток на особистості. Чим більше знань і досвіду тим більш впевнено людина себе почуває, а це дуже важливо - вміти правильно себе презентувати.

 

- З чого почати?

Зареєструватися на сайті -  http://www.aiesec.ua/global-talent/

Молодість – це найкраща пора,  коли ти відчуваєш що в тобі і навколо тебе багато можливостей. Тому не пропусти свій шанс, дій! 


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0