31 01/15
22:09

Магістерські програми у сфері політичних студій в Університеті Тарту, Естонія 2015-2016


Магістерські програми у сфері політичних студій в Університеті Тарту, Естонія 2015-2016

Розпочти свій шлях до успішної кар’єри та нового досвіду – надішли документи для навчання, не гаючи часу!

1
Подякували: Rimma
0
1133

Інститут Урядування та Політичних Студій оголошує конкурс для навчання за наступними магістерськими програмами англійскьою мовою:

Повні (які покривають вартість навчання та кошти на проживання) та часткові (які покривають вартість навчання) стипендії доступні для найкращих аплікантів (береться до уваги попередні оцінки та мотивація). Цю інформацію stud-times дізнався на сайті http://ucu.edu.ua.

Естонія – найуспішніша країна з-поміж країн пострадянського простору. Таким чином, Естонія може слугувати моделлю для перетворень в Україні. Магістратура в Естонії – це чудовий вклад в майбутнє: ви отримаєте диплом високого рівня за доступний кошт. Більше переваг начання українцям в Естонії опсано на сайті http://www.rti.ut.ee/en/why-should-ukrainian-want-study-estonia. Всі програми поєднують всесторонню академічну підготовку та навчання за основною спеціалізацією. Таким чином, випускники програм стають кваліфікованими  фахівцями, готовими до роботи на державній службі, в приватному секторі чи в академічній сфері.

Кінцевий термін подання заявок: 16 квітня 2015 року.

Додаткову інформацію стосовно програм та аплікаційного процесу можна знайти за посиланням: http://www.rti.ut.ee/en/prospective-students

Також Ви можете зв’язатися з українськими студентами, які вже навчаються в Університеті Тарту та почути інформацію «з перших вуст»:

http://www.ut.ee/en/why-choose-university-tartu-studies-and-research/international-student-ambassadors .


Коментарі:


1861
0
2057
0
2061
0