23 01/15
11:02

Міжнародний студентський квиток ISIC – «must-have» кожного студента


Міжнародний студентський квиток ISIC – «must-have» кожного студента

 Про переваги студентського квитка знає кожен, але далеко не кожен студент знає про переваги ( а часто навіть про існування) міжнародного студентського квитка. 

1
0
3568

 

Про переваги студентського квитка знає кожен, але далеко не кожен студент знає про переваги ( а часто навіть про існування) міжнародного студентського квитка.  Міжнародний студентський квиток ISIC - це єдине офіційно визнане у всьому світі посвідчення особи студента.Дисконтна картка, яка дає  знижки в Україні та за кордоном від 5% до 95%. А що ще потрібно студенту для «повного щастя» ? Головна мета цього студентського квитка  — сприяти розвитку студентського туризму, освітніх і культурних обмінів, заохочувати поширення знань про різні країни та культури.

 

Міжнародний студентський квиток діє не лише за кордоном, але і в Україні! Власниками картки ISIC можуть стати школярі від 12 років, студенти, аспіранти стаціонарної форми навчання всіх навчальних закладів.

 

Для оформлення ISIC необхідно надати:

 

·  заповнену заявку на оформлення посвідчення (необхідно знати як пишуться ім`я та прізвище в закордонному паспорті);

 

·  документ (необхідно взяти оригінал та його копію), який підтверджує статус студента/учня денної або вечірньої форми навчання на момент оформлення ISIC: студентський/учнівський квиток (його нотаріально або деканатом завірена копія) або довідка з навчального закладу, або залікова книжка;

 

·  документ, що засвідчує особу та підтверджує дату народження: паспорт/закордонний паспорт або свідоцтво про народження, або посвідчення водія

 

·  фотографію формату 3х4;

 

·  готівку або оригінал квитанції про оплату (з 15.11.2014р. вартість оформлення 100 грн.).

 

Дізнатися про знижки, як в Україні, так і світі можна на сайті http://www.isic.org.ua/.  Знижки надаються у всіх сферах: від туризму і культури до спорту і хостелів.

 

Оформити міжнародний студентський квиток можна на цьому ж сайті http://www.isic.org.ua/ , вибравши ваше місто і контакти установ, що займаються виготовленням квитка. Також оформити квиток можна і у вашому навчальному закладі , хоча ця послуга не завжди надається.


 

Найцікавіші знижки з ISIC у Львові:

 

  • магазин молодіжних аксесуарів «LAKITO» 20% ;

  • страхова компанія «PZU Україна» 5-15%;
  • мовний клуб«Відкритий світ»  10-20%;

  • спортивно-оздоровчий клуб«Євроспорт плюс»  10%;

  • кав'ярня, художній салон «Штука»  20 %;

  • бістро "Тарко" 15%;
  •  мережа кінотеатрів «КІНОПАЛАЦ»  20-40 грн. ;

  • " Ковзанка на площі Ринок"  25-40%;
  • "Музей пивоваріння" 35%.

 

 Окрім перелічених, на сайті вказано безліч знижок в інших містах України та Європи. Вартість квитка можна «відбити» навіть скориставшись ним кілька разів у кав’ярні чи кінотеатрі :) 

 

 

 

 

 

 


Коментарі:


1861
0
2057
0
2061
0