29 06/14
23:26

У Льові стартувала тижнева школа англійської мови


У Льові стартувала тижнева школа англійської мови

Сьогодні, 29 липня, у приміщенні Української Академії Друкарства (вул. Підвальній,17), розпочалась тижнева безкоштовна школа англійської мови. 

1
Подякували: show_on
2
1522

З 29 червня по 4 липня у приміщенні Української Академії Друкарства відбуватиметься тижнева школа англійської, що на вул. Підвальній,17.

Отож всі бажаючі покращити свій рівень англійської чи то просто весело провести час і набратись нового досвіду, приходьте! Не засмучуйтесь,якщо не встигли зареєструватись, ви можете це зробити завтра на місці. О 17:30 починається сам тренінг, тому приходьте трохи раніше.

Реєстрація складається із заповнення анкети і благодійного внеску у розмірі 50 грн. Ці кошти підуть на придбання солодкого та напоїв для Вас. Після реєстрації ви мусите пройти коротку співбесіду, де визначать ваш рівень англійської, і розприділять у яку вам потрібно групу (сильнішу чи слабшу).
Розкажу детальніше про саму програму цього заходу. Як я вже згадувала, о 17:30 початок. Любі львів'яни і гості нашого міста, не думайте навіть запізнюватись! Адже у вас буде 30 хвилин для вільного спілкування з американцями.

О 18 відбуватиметься загальна зустріч, де всі разом співатимемо пісні. Не подумайте,що це секта якась!) Ні,ні. До нас спеціально приїхав Даніель з чудовим голосом, місія якого зарядити всіх енергією та позитивом. Саме сьогодні він це і зробив на вступній лекції - виліз на лавку і почав співати, і грати на гітарі. Усмішки непомітно вискочили на обличчя присутніх. На співи маємо лише 15 хвилин, після чого всі розходяться по своїх групах і безпосередньо починається семінар.

Семінар буде проводитись на конкретну тему: лідерства, американських ігор, здоров'я і краси. Ви маєте змогу обрати той, який вам більш до вподоби.

О 19:50 для вас накриють стіл із гостинцями. Опісля підсумовуватимемо вивчене. Ах,так! І подарунки! Подумаєте, як в безкоштовній школі ще й подарунки даватимуть? Та простіше-простого. Кожного дня, коли ви приходитиме, маєте написати своє ім'я на листочку і кинути у коробочку. І кожного дня ви можете виграти подарунок - це може бути горіхове масло ( у нас такого немає, одразу кажу) чи навіть планшет! Так, так, я сама здивувалась. Але він розігруватиметься в останній день нашої школи. І на кінець можна буде ще півгодинки поспілкуватись із нашими заокеанськими друзями.
Хто вони, ці заокеанські друзі? Це гурт друзів, які вирішили зробити щось корисне. Чому саме в Україні, у Львові? Вони завжди слідкують за подіями в Україні і щоб хоч якось допомогти, вирішили приїхати і навчити нас англійської!)

Все-таки ми європейська країна і знання англійської більш ніж необхідне. На запитання : "Чому саме у Львові?", лідер школи Сем відповів : "Because I love Lviv". В Україні він був 5 разів : у Сокалі, в Одесі, у Львові, у Львові і не вгадаєте,знову у Львові! Його друзі, які приїжджали з ним сюди першого разу, взагалі переїхали до Львова. А його друг Джош зараз є тренером команди з американського футболу "Львівські Леви"!)
У мене все,до зустрічі 0 17 : 30!)


Коментарі:


Олеся
Гості

сьогодні пройшов перший день навчання!) It was awesome! wink

1 липня 2014 00:43
Маша
Гості

У Вас справді цікавий блог:)  Хочу запросити Вас користуватись сторінкою moyapidbirka.com.ua, де можете заміщуватисвої файли з різними документами, наприклад фото, які запихають Вам диск або забирають місце на сторінці та нічого не платити за хостинг. Приклад колекція фото http://moyapidbirka.com.ua/Lysychka/yevromaydan-71Запрошую користати.

16 листопада 2014 19:29
1860
0
2056
0
2060
0