19 01/15
16:30

Щоб не сумувати взимку


Щоб не сумувати взимку
Майстер-клас по виготовленню юбки самостійно
  ◀ завершена робота над спідницею "тетянка"
Bondar Julia
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1531
Ось майже підходить до кінця другий місяць зими. Вже незабаром з'являть перші квіти, дерева складуть у шафи свої білі шубки, та повернуться додому птахи з далеких країв. Звичайно, що весна - це пора кожної дівчина, яка наче прокидається після тривалого сну. І зразу ж виникає питання: "Як зустріти перший день весни? Що одягти?". Адже весна - не тільки сезон для закоханих, це ще і пора змін, чогось нового. 

Тому я підготувала для вас невеликий майстер-клас по шиттю спідниці. Щоб прокинулися ваші умілі ручки та піднявся настрій. Шити спыдниця - не зовсым важкий процес , тому якщо ви вважаєте себе недосвідченою майстринею і хочете спробувати щось зробити своїми руками, то це те, що вам потрібно!

Для початку варто підготувати всі необхідні матеріали. Для роботи нам потрібно буде: тканина ( звичайно, на ваш розсуд), ножиці, резинка, нитки, голка. Наступі кроки: за допомогою метра замірюємо себе та додаємо декілька сантиметрів для припусків. Для найпростішою спідниці - в народі її називають "тетянка" - не потрібно кроїти пояс, тому беремо повну довжину. Додаємо припуски на один шов по полотнищу, і по лінії талії на кулиску, по лінії низу - на подгибку 6-7 см. Сточуємо по шву все полотнище (тут блискавки немає). Підгинаємо тканину по лінії талії на кулиску ( для того, об було легше метати, можна по лінії згибу пройтися праскою). Підгинаємо низ спідниці. Втягуємо резинку. Робота майже закінчена, залишилося хіба попрасувати ваш виріб та носити!

 Якщо ви використовуєте широку готову еластичну резинку, то спочатку обмітайте верхній зріз спідниці на оверлок, потім пришийте резинку і виверніть.

 

Важливо! Пам'ятайте, чим ширше полотнище, тим більш пишною вийде спідниця. Але пишність так само буде і на талії, стягнута на резинку. Такі модні фасони далеко не всім підійдуть, з цього вибирайте більш тонкі тканини і пластичні.


Коментарі:


1861
0
2056
0
2061
0