05 01/15
23:22

Досі не знаєте, що подарувати на Різдво?


Досі не знаєте, що подарувати на Різдво?

Настав час куті і узвару, колядок і танців, а про різдвяні подарунки забули чи просто не встигли обрати? 

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1586

Настав час куті і узвару, колядок і танців, а про різдвяні подарунки забули чи просто не встигли обрати? Тоді хутчіше вдягайте теплі рукавички і шапку, ми прямуємо на ярмарок.

 

Тут є майже все, на будь-який смак. Від кількості гарних дерев'яних будиночків із неймовірними виробами і сувенірами аж очі розбігаються. Ну що ж, розпочинаємо пошуки. На вулиці зима, холодно, можна придбати теплі шкарпетки і рукавички з натуральної вовни для бубусі та дідуся. Дуже практично, тепло і приємно. Піклування про здоров'я рідних - один з наших найважливіших обов'язків.

Так запахло медом і прянощами... Дивіться, ціла крамничка з пряниками, льодяниками, цукерками! Справжній рай для дітей і ласунів. Можна купити пряничний будиночок для всієї родини і поставити його на святковий стіл.

А які прикольні блокноти і оригінальні обкладинки на паспорт. Думаю друзям сподобаються такі подарунки.

Дівчині чи подрузі можна подарувати набір догляду за шкірою з натуральних інгредієнтів. Трохи банальна, але дуже потрібна річ. Навіть якщо в неї купа косметики, врешті решт дівчина все одно буде користуватися набором, 100%. Косметики мало не буває!

А що ж подарувати молодшій сестрі? Може розмальовку, щоб більше не малювала у підручниках і заліковках або іграшку ручної роботи?  Овечка-символ і оберіг цього року, на прилавках їх дуже багато. Обирай будь-яку! 

 

Ну от, думаю подарунки готові, веселих свят! 

P.S. А той, хто так нічого і не знайшов, може завітати в сувенірні крамнички і придбати патріотичні футболки, або інші цікаві дрібнички;)


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0