03 08/16
21:17

Woodstock Ukraine – фестиваль, який ніколи не спить


Woodstock Ukraine – фестиваль, який ніколи не спить

Це місце, де стираються всі упередження та страхи спілкування з іншими людьми. Тут немає злості, заздрості, є лише мир, дружба та музика.

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
888

На території Свірзького замку, що на Львівщині, відлунав п’ятий музичний фестиваль Woodstock Ukraine. Керівники Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» організовують фестиваль, як подяку невтомній праці більш ніж двадцяти тисяч волонтерів, котрі щорічно впродовж квітня збирають кошти на медичне обладнання для дитячих лікарень України.


«Волонтерам потрібно дякувати, фінансово ми цього не робимо, проте ми придумали непогану альтернативу, як це роблять в Польщі, - віддячитись їм рок-концертом з безкоштовним входом, аби вони змогли відпочити під гарну музику», - розповідає Голова правління фонду та виконавчий директор фестивалю Богдан Іщук.Почнемо з того, що Woodstock Ukraine – фестиваль контрастів. Саме тут, дивним чином, поєднуються рок-музика і заспокоюючі мелодії мантр; вічний драйв і умиротворення; дружба і кохання; веселощі та спокій.


Woodstock Ukraine – фестиваль можливостей. Сам захід триває три дні, впродовж яких відвідувачі мають шанс насолодитися якісною рок-музикою від відомих українських та закордонних гуртів. На території замку встановлені дві сцени: велика та мала. Саме на малій, гурти-початківці мають змогу випробувати себе, виступивши перед великою аудиторією. І, хоча сцена й діє вночі, слухачів біля неї ніколи не бракує. Щоб потрапити на одну зі сцен варто лише подати заявку на участь.
Woodstock Ukraine – фестиваль, який ніколи не спить. Пропри діючу нічну сцену гуляючи територією Свірзького замку до самого сходу сонця, ви не раз натрапите на звуки гітари, спів та розмови, що лунатимуть з наметів то тут, то там.


Woodstock Ukraine – фестиваль, на якому ви завжди будете у безпеці. Тут ви можете забути про всі стереотипи пов’язані із фестивалями, й бути абсолютно спокійними за свою безпеку, її гарантують вам не лише волонтери – патруль миру, а й самі відвідувачі. «Станом на зараз маємо дуже інтелігентну аудиторію тому, коли робиш зауваження, вона одразу позитивно реагує. Весь черговий волонтерський патруль у 95% немає жодних проблем з відвідувачами, коли до них звертається», - про це каже й Богдан Іщук.
Woodstock Ukraine – фестиваль цікавого проведення часу. Приїхавши сюди ви ніколи не нудьгуватимете, адже на території замку діє близько десяти різноманітних секцій ось, наприклад, як Mantra House де ви можете відпочити не тільки фізично, але й ментально завдяки медитаціям з мантрам, також тут ви маєте змогу спробувати себе у стрільбі з лука, а для поціновувачів гострих відчуттів організатори передбачили тролей – спуск на металевому тросі понад свірзьким озером, також, якщо ви не бажаєте плавати в озері, ви зможете легко це зробити над ним, сидячи у байдарці, або ж, чудовою альтернативою нічній сцені вперше за історію фестивалю став перегляд фільмів в дворі замку просто неба.

А серед цьогорічних нововведень вирізнилась інтелектуальна локація, на якій щодня відвідувачі фестивалю мали змогу поспілкуватись з цікавими та успішними людьми. «Це новий, окремий пласт у Вудстоку. Ми побачили, що це дуже цікаво нашій аудиторії, вона готова дискутувати, задавати доволі провокаційні питання, які, навіть, змушують задуматись спікерів, відповідати не одразу, зважувати кожне слово», - розповідає Богдан Іщук. Її відвідувачами став письменник Макс Кідрук, фронтмен гурту «Мері» Віктор Винник.


Проте найчастіше, відвідувачі розважають себе самі – ви можете з легкістю долучитись до спільної гри у фризбі, волейболу, або ж інших командних ігор. А якщо ж ви налаштовані просто відпочити – не гайте часу, беріть каремат чи коцик та вмощуйтеся прямо перед сценою.Woodstock Ukraine – фестиваль комфорту. Організатори забезпечують відвідувачів усіма необхідними умовами для комфортного перебування на Woodstock Ukraine: в замку працює пункт підзарядки мобільного телефону та кімната для зберігання речей, на території фестивалю працює кухня та, щонайменше, 8 пунктів харчування, на яких ви зможете легко смакувати смаженою картоплею з ковбаскою чи холодних квасом, що чудово втамовує спрагу, цілодобовий доступ до туалетів, душів та місць для вмивання, також 24 години на добу працює пункт безпеки на воді, невідкладної медичної допомоги, та пожежної безпеки.


Woodstock Ukraine – фестиваль знайомств. Це місце, де стираються всі упередження та страхи спілкування з іншими людьми. Тут немає злості, заздрості, є лише мир, дружба та музика. Найчастіше душевну радість виражають обіймами, тож не лякайтесь, якщо ви йтимете з друзями чи самі, а хтось з незнайомців раптом вас обійме, «дасть п’ять» або ж просто з вами привітається. Також тут не рідко ви зустрінете людей, котрі приїхали здалека, тож не проґавте шансу завести нові цікаві знайомства, або ж просто попрактикуватись в спілкуванні із справжнім носієм мови. На цьому фестивалі немає місця для страху.Woodstock Ukraine – фестиваль толерантності. Якщо ви думаєте, що вам доведеться цілодобово сидіти в своєму наметі, щоб вберегти свої речі від крадіжки, то ви помиляєтесь. Плацкартний вагон – ось місце де ви, бувало, прокинувшись не дорахуєтеся грошей у вашому гаманці, чи не знайдете у своїй сумочці телефону, проте не тут. Коефіцієнт крадіжок на цьому фестивалі насправді дуже низький, тому можете сміло залишати свої речі в наметі, а якщо ж переживаєте, найкращими варіантами були, є і залишаються ці три - залишити все цінне в камері схову, брати із собою та попросити своїх сусідів іноді наглядати за наметом. Якщо ж ви хочете відпочити, знайте, вас ніхто не турбуватиме. 95% відвідувачів не залишають за собою бруду, регулярно викидаючи сміття, тим самим створюючи комфортні та приємні умови проживання не лише собі, але й іншим. Якщо ви входите у цю кількість то, повірте, перебування на фестивалі вам принесе неабияке задоволення.


«Чудовий фестиваль, можна знайти багато різноманітних пригод, та навіть за всі три дні не можливо відвідати всіх заходів та секцій. Тут є чим зайнятись, будемо приїжджати і надалі, і, надіємося, що фестиваль розвиватиметься. Хоч я тут лише вдруге, але видно, що з’явилось набагато більше можливостей», - ділиться своїми враженнями від цьогорічного фестивалю один з відвідувачів.


Проте не лише вiдвiдувачi залишились задоволеними фестивалем, а й самі артисти:


«Концерт був прекрасний, такий заряд енергії. Взагалі, коли ми тільки приїхали, то були вражені:тут займаються йогою, там читають мантри, всі заряджені, відпочивають, веселяться. Гадаю, що схожі заходи змушують людей відчувати себе вільними і я, можливо, таки насмілюсь колись поїхати на такий фестиваль саме як відвідувач», - щойно зійшовши зі сцени, розповіла про своє враження від виступу й самого фестивалю солістка гурту «Скрябін» Ольга Лізгунова.


Без сумнівів, якщо ви любите музику, веселощі, або ж вам навпаки не вистачає душевного та фізичного відпочинку – фестиваль Woodstock Ukraine створений саме для вас. Завдяки невтомній праці організаторів та волонтерів, тут ви ніколи не відчуватимете себе некомфортно, та точно не нудьгуватимете, а відвідувачі завжди допоможуть вам, якщо виникне така потреба.

 

 


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0