14 03/15
21:21

Що означає бути європейцем?

1
Подякували: Rimma
0
1726

Рік тому саме зі студентів почалася Революція Гідності. Революції, яка змінила більше, ніж усе. А після підписання довгоочікуваної Асоціації з Євросоюзом український вектор розвитку остаточно став проєвропейським. 


Більшість українців, на жаль, своєю ментальністю до кінця не усвідомлюють як це – «повертатись» до Європи. Відомо, що наразі понад 70% громадян України ніколи не були за кордоном, і дуже малий відсоток наших співвітчизників бачили країни Європейського Союзу на власні очі.

Stud Times вирішив поцікавитися в студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, що для них означає бути європейцем:

Ілона Костик, факультет іноземних мов:

— Бути культурним, дотримуватися усіх законів, знати історію України, допомагати людям, піклуватися про навколишнє середовище... Хочеться жити за європейськими стандартами.

Галина Федик, філологічний факультет:

— Бути справжнім патріотом своєї країни, толерантно ставитися до інших країн та національностей, вести здоровий спосіб життя, не шкодити навколишньому середовищу, впроваджувати нові технології у медицині та науці, досконало вивчити англійську мову та просто жити у мирі.

Євген Филипець, юридичний факультет, студентський мер Львова:

— Вважаю, що ми європейці за своєю суттю і походженням. А щоб бути цивілізованими громадянами, нам потрібно дотримуватися простих правил: докладати максимум зусиль для розвитку свої держави, поважати чесну працю та пам'ятати, що країна починається з тебе!

Зокрема, студент Львівського інституту економіки і туризму, Андрій Мука, факультет туризму готельно-ресторанної справи, також зазначає:

— Бути європейцем – це бути людиною високої культури поведінки. Адже ми всі знаємо, що Європа це колиска світової цивілізації, і Україна є там в тому числі. Насправді, бути європейцем  це почуватись вільно у будь-якій країні Європи і з гордістю відповідати: «Я – Українець».


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0