11 03/15
21:09

Декілька порад для покращення вашої пам’яті


Декілька порад для покращення вашої пам’яті
2
Подякували: deadbyapril, Rimma
0
837

Декілька порад для покращення вашої пам’яті :


1) Безсоння – це не тільки запорука поганого настрою та втоми. Через недосипання людина  більш розсіяна і менш зосереджена. Вона легко відволікається, стає роздратованою і байдужою до всього, що відбувається навколо неї.
8-годинний сон необхідний всім, за цей час наш мозок встигає відпочити та повністю відновити свою діяльність на всі 100 відсотків.


2) Вчіть вірші напам’ять. Вчені довели, що вивчивши бодай один стовпчик будь-якої поезії ви покращите  своє запам’ятовування .
Це можна назвати своєрідним тренажером. Чим більше віршів ви знаєте – тим більше вправ виконуєте.


3) Вивчайте щось нове. Як відомо, нові захоплення або інтереси мотивують нас, додають нових відчуттів. Зробіть щось таке, на що раніше вам не вистачало часу. Дайте своєму мозкові та пам’яті активно попрацювати.


4) Спробуйте розповісти своєму другові чи подрузі про вчорашній день. Розпочніть з самого початку, я знаю, що це складно. Адже нам властиво забувати непотрібну інформацію, але таким чином ми активізуємо нашу пам'ять. Це може бути цікаво, от побачите. Вважайте, що це гра на уважність.


5) Не сидіть на довготривалих та некалорійних дієтах. Знайте, що з вагою ви втрачаєте щей пам'ять. Подумайте чи варте воно того.


6) Снідайте. Візьміть собі за звичку поснідати ранком, з одного боку це дрібниця, але насправді це просто необхідно для вашого організму.
Адже під час сну спалюється немала кількість калорій. Від цього з’являється втома та розсіяність. Також це може негативно вплинути на ваше самопочуття. Тож не нехтуйте своїм здоров’ям.


7) Погані думки,апатія до всього, роздратованість – все це найзапекліший ворог для  вашої пам’яті . А от позитивні люди, думки та посмішки примушують її працювати активніше. Тому  частіше згадуйте щось хороше.


8) Відома така цитата «Коли ви тренуєте своє тіло, ваша пам'ять тренується також» . Адже як відомо: спорт вельми позитивно впливає на наш організм.
За допомогою фізичних вправ збільшується вміст кисню у мозку, а це в свою чергу стимулює  і підвищується здатність обробки та зберігання інформації в пам'яті.


9) Їжте більше фруктів та овочів. Ці продукти містять антиоксиданти, речовини, які захищають ваші клітини головного мозку від пошкоджень. Вживайте зелені листові овочі, такі як: шпинат, брокколі, салат, буряк. А також фрукти:  абрикоси, манго, дині, кавуни.
Окрім фруктів та овочів слід внести до свого раціону горіхи,морепродукти, рибу, яйця, злаки та чорний шоколад.


Нехтувати цими порадами, чи дотримуватись їх – вирішувати вам. Але пам’ятайте: без праці не буває результату. Тож працюйте над своїм запам’ятовуванням.
Матеріал підготувала Лілія Радецька

 


Коментарі:


2133
0
2228
0
2271
0