08 02/15
22:17

Віднайти душевний спокій допоможуть... МАТЮКИ!


Віднайти душевний спокій допоможуть... МАТЮКИ!

Не знаєш як зняти стрес? Лайка в допомогу!

2
Подякували: deadbyapril, Rimma
1
955

     Батьки нам завжди казали, що вживати нецензурні слова — погано. Але іноді так хочеться вимовити міцне слівце! Щоб ніхто не картав себе за це бажання, я напишу про усі позитивні властивості матюків.

 

1. Нецензурна лайка знімає больові відчуття. Вчені з Великобританії провели експеримент, у якому люди певний час перебували у крижаній воді. Одні лаялись, а інші просто викрикували різні фрази. Ті, що вигукували нецензурні слова, витримували у холодній воді довше. Справа в тому, що лайка спричиняє вихід агресії та злості, що є для організму людини стресом. А під час стресу виділяється адреналін, який дозволяє не зважати на больові відчуття. Але у цієї властивості матюків є одна умова — вона допомагає лише тим, хто не лається у повсякденному житті.

 

2. Матюки є панацеєю від стресу та депресії. Коли людина лається, то всі негативні емоції виходять назовні, а не накопичуються в організмі. Багато психологів вважають нецензурну лайку хорошим засобом психологічної розрядки, тому пропонують своїм особливо знервованим та скутим пацієнтам вивільнити емоції за допомогою перчених фраз, які в повсякденному житті ті не вживають.

 

3. Лайка додає харизми, а разом з нею й популярності. Саме так, найвідоміші та найулюбленіші публічні персони зловживають міцними слівцями. Цим вони привертають до себе увагу спільноти та стають ближчими до народу. Люди не хочуть бачити на екранах вихованих аристократів, які здаються ідеальними, народу потрібні герої, в яких кожен зможе побачити самого себе  з усіма недоліками та чеснотами.

 

     Журналісти Stud Times не спонукають своїх читачів вживати нецензурну лайку. Ми наголошуємо на тому, що кожна річ має дві сторони — хорошу та погану. Деколи варто розгледіти обидві, щоб річ, яку всі вважають нехорошою чи шкідливою, принесла користь.


Коментарі:


ElenaArt
Журналісти

Коли стрес,  дуже допомагає ще груша у залі) або гантелі)

10 лютого 2015 22:02
2007
0
2149
0
2166
0