Загальні правила на сайті

Правила сайту:

  1. Зареєстровані користувачі можуть додавати новини на сайт, котрі публікуються після їх одобрення модератором або головним редактором.
  2. Користувач, котрий має на сайті більше 4 публікацій - більше модеруванню не підлягає й відповідно його публікації відображаються на сайті відразу, без модерації.
  3. Будь-хто з користувачів сайту, що додав хоча б однуновину має право писати статті до чергового випуску друкованого видання газети Stud-Times для розміщення там свого матеріалу.
  4. Користувач, котрий за місяць розмістить у певному розділі найбільше дописів - має право після співбесіди з головним редактором - стати модератором цього розділу.
  5. Інформація, що розміщається на сайті повинна буди повноцінною, цікавою пересічному студентові та складена автором новини, перетягнута інформація з інших ресурсів на сайті не розміщається.
  6. Правила до розміщення ілюстрафій (фото) на сайті:
   • Фото з інтернету - має бути підписане звідки саме.
   • Фото власне - підписане автором фото.
   • Обов'язково має бути головне фото і його розмір повинен бути мінімум 700 пікселів по ширині.
   • Фото повинні бути якісні.
   • Якщо в новині більше 6ти фотографій - новину позначати як "фото новину" й додавати фотграфії у відповідну вкладку фото новини.
  7. Редакція Stud-Times має повні права на вчинення будь яких дій з інформацією, що публікується на сайті.
  8. Редакція не несе відповідальності за інформацію, котру розміщають користувачі, але в силу своїх можливостей намагається максимально її контролювати для того, щоб вона була якісною, правдивою та актуальною для молоді.
  9. Обираючи собі нік на сайті ретельно його обдумуйте! Бо він відображатиметься біля всіх ваших публікацій: "опубліковано: (ваш нік)". 
  10. В даних користувача вірно вказуйте свій номер телефону - щоб в разі чого ми могли з вами сконтактуватись (він є видимим тільки вам та адміністрації сайту).
  11. Перегляньте відео урок як додавати новини на сайт перш ніж це робити: http://stud-times.com.ua/uploads/add_news_st.wmv

 

 

Приймаючи дані правила ви автоматично повністю з ними погоджуєтесь.

 

 


1860
0
2056
0
2060
0