18 03/11
14:16

ТОП-20 найбільш незвичайних професій


ТОП-20 найбільш незвичайних професій

Дослідник стриптизерок і виймач мозку. Думаєте, ваша робота найгірша в світі? Нюхачі пахв і випробувачі тампонів навряд чи з вами погодяться. Рейтинги безглуздих і дивних професій складаються щорічно. На ваш розсуд добірка найдивовижніших пропозицій на ринку праці у 2011 році.

1
Подякували: Aleksandrenkova
0
6870

Щоб м'ячики для гольфу не залишалися на прилеглих до поля територіях після гри існує підбирач м'ячів. Він стежать за такими, здавалося б, дрібницями.


Педікюрщик для корів. Поганий стан копит може позначитися на самопочутті корови, кількості молока і навіть розмноженні. На елітних фермах у Європі та Америці за цим стежать цілі окремі підрозділи співробітників. 

Випробувач меблів. Цих професіоналів наймають великі дизайнерські компанії та меблеві фабрики. Звичайно, столи і книжкові полиці ніхто не тестує, але ось стільці, крісла та ліжка — обов'язково.

Перевертач пінгвінів. Пінгвіни, що мешкають поблизу полярних станцій, жваво реагують на вертольти, які пролітають. Тварини задирають голову і відхиляються назад. Оскільки шия у них коротка, а тулуб неповороткий, вони нерідко так і завалюються на спину. Перевернутися і встати самостійно пінгвіни не можуть, тому після кожного прильоту або відльоту літака до них на допомогу приходить фахівець. Інакше тварини можуть загинути.

Мурашиний селекціонер. Відловлює і відбирає кращі особини для спеціальних мурашиних ферм. Найчастіше комах розводять для видобутку отрути для медицини або для подальшого вживання в їжу.

Нюхач пахв, працює на компанії, що виробляють дезодоранти і антиперсперанти. Завдання такого співробітника — нанести експериментальний продукт на пахви тестової групи, а потім нюхати їх, відзначаючи, як змінюється запах протягом дня.

Виймач мозку. Ця екстравагантна професія аж ніяк не пов'язана з психіатрією. Виймач мозку працює на бойні і стежить за тим, щоб мозок вбитої тварини акуратно виймався з черепної коробки і транспортувався в ресторани з мінімальними пошкодженнями.

Разрівнювач зморшок є співробітником елітних взуттєвих магазинів. У його обов'язки входить розгладження зморшок і складок, які утворюються на взуття в результаті багаторазової примірки покупцями. 

За допомогою спеціального приладу яєчний сепаратор відокремлює яєчні жовтки від білків у процесі заводського виготовлення кондитерських виробів.

Дослідник стриптизерок. Набір співробітників на таку незвичайну вакансію оголосив у минулому році один з американських дослідницьких інститутів. Працівник такої професії має спостерігати за танцівницями стриптизу протягом 60 днів і робити певні регулярні записи. Заробітна плата дослідника обходилась у 10 тисяч доларів.

Полірувальник ключок. Ще один фахівець, необхідний кожному гольф-клубу. Він натирає ключки VIP-клієнтів спеціальним складом, який поліпшує зчеплення ключки з м'ячем.

Розпрямляч подушок. Такого фахівця потрібно дорогим меблевим магазинам, які торгують спальними гарнітурами. Протягом робочого дня розпрямляч повинен ходити навколо торгового залу і розправляти складки на подушках і покривалах.

Випробувач презервативів. Немає нічого дивного в тому, що компанії-виробники презервативів хочуть бути впевнені в надійності свого продукту. Як-не-як засоби контрацепції здатні докорінно змінити людське життя. Тому, як правило, новий продукт тестується групою близько 1000 найманих «працівників» і тривають випробування не менш ніж рік.

Експерт з гральних кісток. Таких професіоналів змушена утримувати влада Лас-Вегаса та Монте-Карло. Якщо в казино виявлять неправильно збалансовані або «скошені» кубики, це розцінюватимуть, як спробу обдурити клієнтів.


Нюхач яєць. Рідкісна професія, затребувана в елітних кондитерських і ресторанах. Ця людина стежить за тим, щоб у їжу не потрапили зіпсовані яйця.

Менеджер з визначення статі курчат. Безпомилково визначити стать курчати необхідно вже в першу добу після його появи на світ. Вважається, що від цього залежить харчування і способи догляду за птицею.

Найманий родич. Офіційна служба з надання найманих друзів і родичів з'явилася в минулому році в Китаї. В основному туди звертаються перед весіллям, днем народження або іншим торжеством, на якому «має бути» багато-багато людей для підтримки статусу. Втім, неофіційно подібні послуги надаються по всьому світу вже з давніх-давен.

Гід по туалетах є держслужбовцем в Японії. Він допомагає кожному охочому знайти в місті найближчий туалет. Послуги такого гіда коштують близько 4-х центів.

Людина, яка стоятиме за вас у черзі. У Британії з'явилася перша зареєстрована компанія, співробітники якої готові відстояти за вас будь-яку чергу до переможного кінця, штовхатися, лаятися — загалом, робити все що завгодно заради отримання результату. Оплата за таку самовідданість становить 40 доларів на годину.

Випробувач тампонів. Ці найважливіші працівники заводів з виробництва засобів особистої гігієни перевіряють кожен тампон на предмет достатньої абсорбації та міцності шнурка. Такими є вимоги Управління з контролю якості продуктів та ліків у США.

P.S. Багатьом з цих фахівців справді не позаздриш, над іншими хочеться просто посміятися. Але подумайте про те, якою була б ваше життя, якщо б їх роботу ніхто не робив?

 

Лев Пухлих, finance.bigmir.net

Теги: рейтинг

Коментарі:


1861
0
2056
0
2061
0