16 06/13
11:43

Топ-10 цікавих місць для подорожей Україною


Топ-10 цікавих місць для подорожей Україною

Stud-Times вирішив довести, що цікавих місць для подорожей і в Україні багацько!

Фото з progresstour.ru
1
Подякували: Настя Кравченко
0
12999

Коли ми думаємо про мандри, то, звичайно ж, мріємо з’їздити в інші країни. Але що, коли немає візи? Або грошей? Або обставини не дозволяють поїхати далеко? Stud-Times вирішив довести, що цікавих місць для подорожей і в Україні багацько! Ми обирали  не всім відомі і вже давно зарекомендовані в неті місця, а топ-10 - про що наразі говорять мало, але воно варте уваги 100%!

 1. Тунель кохання під Рівне

Між селами Клевань та Оржень, що на Рівненщині, є тунель, який над колією утворили дерева. Тунель простягається на кілометр. Влітку, коли дерева заростають листям, утворюється дуже затишний зелений “коридор”, пройтися яким з’їжджаються найоригінальніші туристи України. Їдьте туди і ви. Тільки будьте обережні: гуляти, як-не-як, доведеться по колії.

Топ-10 цікавих місць для подорожей Україною

2. Українська Венеція

В Одеській області розташоване село Вилкове, яке й називають українською Венецією. Місто є останнім населеним пунктом, через який протікає Дунай перед впадінням у Чорне море. Вздовж окремих вулиць у Вилковому прориті канали - і люди преспокійно пересуваються по них на власних човнах. До речі, у Вилковому канали називають єриками.

3. Пустеля під Харковом

За 30км від Харкова, біля села Кицівка, знаходиться міні-пустеля. Як стверджують туристи, що вже там були, всю пустелю можна обійти за 15 хвилин. Знаходиться вона серед поля. З’явилася після того, як на цій території землю виснажили військовими тренуваннями. Проте незважаючи на маленьку територію і неприродний шлях виникнення, відчути себе у Сахарі там нічого не заважає - умови такі самі.

4. Закарпаття: екскурсія виноградниками

В Україні є 2 місця, які вважають місцем народження найвишуканішого вина в країні: це Крим і Закарпаття. Якщо на півострів треба їхати близько доби, то до Закарпаття - кілька годин потягом. Майже в кожному селі області є свої виноградники, а на деяких з них для туристів проводять екскурсії. Походити між зеленим виноградом, зайти в погреби, де господарі зберігають напій, продегустувати його різні види - одне слово, складно не відчути себе аристократом.

5. Львівські кав’ярні

Здається, тут коментарі зайві. Приходите в центр міста, на площу Ринок, - і можете тиждень потратити на те, щоб сповна насолодитися кавою і тістечками з усіх кав’ярень, що там розташованіі.

6. Чернівецький державний університет

Порядний студент просто не має права бодай раз не побувати в цьому закладі. Справа не в унікальних знаннях чи викладачах (із цим у Чернівецького вишу все так само, як і по Україні), а в неймовірній будівлі ВНЗ. Колись тут були семінарія та резиденція єпископів. Тож частиною будівлі є величезна капличка. Дуже гарний фасад і особлива атмосфера всередині. А ще навколо університету - затишний сквер. Гуляєш по ньому - і серйозно починаєш шкодувати, що вступив не в Чернівці.

Топ-10 цікавих місць для подорожей Україною

7. Село Волока, Чернівецька область

Це місце точно привабить дівчат: у Волоці майже кожна родина шиє весільні сукні. Причому не тільки дешевий товар, який знайдеш на першому-ліпшому базарі, а ексклюзивне вбрання, яке потім продають у Франції, Італії та Англії. Відповідно, тут багато магазинів весільних суконь. Навіть якщо найближчим часом не плануєте весілля, радість можна отримати від того, що просто походиш серед красивого одягу. Його у Волоці дуже багато!

8. Музей писанки в Коломиї

У невеликому місті Коломия на Франківщині є велетенський музей у формі писанки! Всередині зібрано тисячі писанок із різних куточків України, можна почути розповіді про наших найвідоміших писанкарів і купити собі відповідний сувенір напам’ять. До речі, кількість туристів цього музею (хто б сумнівався?) зростає перед Великоднем.

Топ-10 цікавих місць для подорожей Україною

9.Музей сексуальних культур у Харкові

Так-так, є в Україні і таке! Щоправда, в цьому музеї не проводять екскурсії - очевидно, екскурсоводи соромляться. Ну, та нічого - відвідувачам вмикають аудіозаписи з інформацією про те, як сприймали секс у різні часи і як передавали зання про нього наступним поколінням, крім того, кожне фото і стенд в музеї підписані. Тож про історію плотських втіх у різних країнах можна буде дізнатися чимало!

10. Завод ялинкових прикрас біля Києва

Ок, зараз, можливо, вже не дуже різдвяний настрій, але він же не назавжди минув! Селище Клавдієве під Києвом відоме тим, що тут є одна з 4 українських фабрик із виготовлення ялинкових прикрас. І екскурсії тут проводять кожень день! Так що можна з приходом грудня поїхати на фабрику набратися святкового настрою. Або можна поїхати туди в липні-серпні, коли в Україні найбільша спека. І це точно стане найоригінальнішою забавою для літа.

Топ-10 цікавих місць для подорожей Україною


Фото з мережі Інтернет


Коментарі:


1815
0
2024
0
2029
0