31 12/12
01:23

Топ-10 студентських подій Львова у 2012-му


Топ-10 студентських подій Львова у 2012-му

Stud-Times обрав десятку подій в студентському житті Львова, якими найбільше запам'ятався 2012-й.

Фото: polittech.org
1
0
6065

1. Євро-2012.

Напевно наймасштабніша подія України у 2012-му не оминула і студентську братію. По-перше, всі студенти здали сесію на місяць швидше — і тих, хто жив в гуртожитках, попросили їх на літо звільнити. Треба ж було десь іноземних гостей поселяти! По-друге, всі охочі, серед яких більшістю виявилися знову ж таки студенти, могли стати волонтерами на Євро — і отримати непоганий досвід у менеджменті, підтягнути англійську тай познайомитися з неймовірною кількістю нових людей. Врешті-решт можна було прийти щиро повболівати за улюблені команди у фан-зоні в центрі міста. Словом, вражень багато.

2. Вуличний університет.

Завдяки ГО «Ідеа-РАЗОМ» та її активісту Тарасові Прокопишину Львів тепер має змогу слухати лекції цікавих, розумних і непересічних особистостей у парку Франка. Апогеєм першого семестру Вуличного універу була лекція американського бізнесмена Карола Бейлі, яку відвідало близько 200 людей. І хоча слухачем лекцій може стати будь-хто незалежно від віку, більшість студентів ВУЛу - це ті, хто ще вчиться у виші або щойно його закінчив.

 3. Ярмарки кар'єри.

Всі-всі-всі студенти, які переживають, чи знайдуть робоче місце, обов'язково відвідують у Львові 2 заходи: Інженерний ярмарок кар'єри (організатор - BEST Lviv) та Форум кар'єри (від організації SIFE). Цей рік винятком не став і ще раз засвідчив: якщо хочеш знайти роботу — приходь на ярмарки і спілкуйся з роботодавцями особисто. По-перше, зрозумієш, що ж вони шукають у потенційних працівниках; по-друге, переконаєшся, що знання і кмітливість фірмам потрібні набагато більше, ніж досвід роботи.

 4. UaReview.

Сайт вигаданих новин, які розсмішать навіть мертвого, — ось чим є UaReview. І хоча його читачі — з усієї України, засновником, ідеологом та натхненником проекту є львів'янин Роман Голубовський. Тому цьогорічний вибух UaReview відносимо до ТОП-подій студентського життя Львова.

 5. Масштабна акція з утилізації батарейок.

В рамках акції Екофан (організованої в основному студентами) у Львові було тимчасово відкрито кілька пунктів прийому використаних батарейок. Завдяки цій акції багато львів'ян вперше дізналося, що викидати батарейки в смітник не можна — в процесі дуже повільного розкладу вони виділяють токсичні речовини, чим забруднюють повітря.До речі, хоч тимчасові пункти збору вже закриті, здати батарейки завжди можна в магазин «БатаRейка», що на проспекті Свободи,1.

 6.Монстрація по-львівськи.

Демонстрація — це вчорашній день! Всі тепер ходять на монстрації — такі собі антиподи демонстрацій, де молодь марширує з плакатими «Каланхоє — не алоє» або ж «Целюліт стосується кожного». Львівські монстрації проходять на ура —  і про них пишуть в усіх провідних ЗМІ України.

 7.Акції протесту.

Не забували студенти цьогоріч  і протестувати. Так, перед Облдержадміністрацією молодь «з великої любові» вручала Януковичу червоні картки. А Табачника на площі перед універом Франка нагородили Орденом Голодранця. Ні Президент, ні міністр за нагородами особисто не з'явились. Цікаво, чому :)?

 8. Трамвайні вечірки.

Львівським студентам обридло їздити трамваями з гуртожитків в універ чи на роботу — тож в них почали влаштовувати вечірки! Одні  — з патріотичним ухилом і співанням народних пісень. Інші — суто розважальні дискотеки. Тривають такі паті до 2 годин, але вражень вистачає надовго.Тому обов'язково таку вечірку відвідайте в новому році!

 9. Зміна схеми руху маршруток.

Звісно, те, що у Львові ввели нові маршрути, стосується не лише студентів. Цілий місяць тільки лінивий не нарікав на нові схеми, згідно з якими, наприклад, з вулиці Чорновола на вулицю Зелену маршрутка їхала через залізничний вокзал. Тож Stud-Times не зміг проігнорити ці кілька тижнів, протягом яких студенти нещадно тратили свої нерви, жаліючись на складність добирання на пари чи додому.

 10. Медіаресурс Stud-Times відкрив оновлену версію сайту :)

stud-times.com.ua став яскравішим — принаймні, так думають його редактори, що працювали над новою версією сайту :)

А якщо серйозно — Stud-Times дуже тішиться нашими відвідувачами, які нас читають, коментують, лайкають і — дуже в те віримо — люблять нас.

Обіцяємо в 2013-му іти тільки вперед —  і розповідати про все найцікавіше, що тільки вивідаємо!


Коментарі:


1815
0
2024
0
2029
0