17 07/12
14:35

Відтепер можна обрати найкращий університет


Відтепер можна обрати найкращий університет

Інтернет-видання TEКСТИ.ORG.UA спільно з рекламною агенцією РАМ склали рейтинг українських вишів, у якому вони порівнюються не в цілому, а по кожній спеціальності.

Скріншот сайту
1
0
5484

Ідея досить проста: чим більше дітей з високими показниками незалежного зовнішнього оцінювання хочуть потрапити в якийсь університет, тим він краще. Для створення того рейтингу використлиі дані вступної кампанії від 2010 року.

Цьогоріч, використовуючи більш свіжі дані по вступу до ВНЗ за 2011 рік, автори порівняли вищі навчальні заклади за будь-якими спеціальностями, наприклад, де найкраще вивчати економіку?

Результати ви можете побачити за цим посиланням.

Як працює рейтинг? На початку, ти задаєш напрямок та спеціальність у двох списках, що знаходяться у правому верхньому куті першого екрану візуалізації.

Наприклад, так виглядає результат для «Економіка та підприємництво», спеціальність «Маркетинг».

Відтепер можна обрати найкращий університет

На малюнку всі ВНЗ, що навчають обраній спеціальності, можна порівняти по середньому балу ЗНО вступників (позиція по горизонталі: чим ближче до правого краю, тим краще ВНЗ), вартістю навчання (кольором), кількістю місць по цій спеціальності (розмір кола). По вертикалі показані ВНЗ, що знаходяться в одному місті.

Якщо обрати той чи інший ВНЗ кліком мишки на відповідне коло на графіку, їх можна порівняти у вигляді таблиці, що з'явиться під графіком після натискання на кнопку «Порівняти вибрані» (також можна порівняти всі ВНЗ на графіку). Таблиця інтерактивна, її можна сортувати по кожному показнику, в ній є значно більше параметрів для порівняння (наприклад, для частини ВНЗ – наявність або відсутність військової кафедри)

Сподіваємося, що принаймні частина абітурієнтів встигне скористатися цією веб-програмою для того, щоб обрати собі найкращий ВНЗ під час вступної кампанії 2012 року.

З іншого боку, ця візуалізація може бути цікавою для будь-кого, хто бажає дізнатися, де в Україні знаходяться найсильніші навчальні заклади по тій чи іншій спеціальності.

За інформацією TEКСТИ.ORG.UA


Коментарі:


1815
0
2024
0
2029
0