14 10/16
20:41

Максим Ярема:"Боротьба це не просто спорт – це стиль життя"


Максим Ярема:

Інтерв’ю з КМС з боротьби Яремою Максимом.

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1195

 

Максиме, коли і як Ви потрапили у спорт?

В 9 років, я вперше потрапив в зал де тренувалися борці і зрозумів що я хочу бути такими як вони, цей спорт захопив мене з першого погляду.

Перші успіхи змусили себе чекати?

Першу перемогу я здобув після двох років тренувань. Я був тоді неймовірно щасливий і гордився собою. Ніяка перемога не давалася мені легко, бо це роки тренувань, кожен наступний суперник був сильніший за попереднього, але я старався бути ще кращим і сильнішим.

Можливо хтось із батьків посприяв тому, що ви розпочали заняття спортом?

Так, це був мій батько, який сам був спортсменом і хотів щоб його син унаслідував це від нього.


А чому саме боротьба?

Мій батько спочатку привів мене на бокс, так як він сам боксер, але я одразу відчув що це не моє, тоді мене відвели в інший зал, де займалися безпосередньо борці, так я і захопився цим видом спорту.


Як надалі розвивалася ваша кар’єра?

Кар’єра розвивалася повільно, оскільки я не їздив на такі масштабні змагання ще. Потребувалося більше тренувань, щоб мене підготували, сформували тіло, характер.


Який рік у кар’єрі спортсмена став найуспішнішим?

Напевне 2011-2013 рр. За цей час я багато подорожував, відбувалося багато змагань, де я неодноразово перемагав, здобував кубки, медалі.


Який на вашу думку вид спорту втрачає свої позиції?

Напевне греко-римська боротьба. Зараз найбільший занепад через те, що цей вид спорту став дуже комерційним. Багато займаються зараз сучасними видами спорту, які спонсоруються в нашій державі. А ми колись їздили і платили або тренера з своєї кишені, або безпосередньо самі спортсмени.


Таке насичене життя не заважало особистому?

Як і кожному спортсмену який присвячує себе спорту. В той час коли друзі ходили на побачення, гуляти, я йшов в спортзал. Повертався пізно і стомлений, хотілося просто відпочити.


Максиме, ви одружений. Чим займається ваша дружина?

Моя дружина, не є фанаткою боротьби, вважає це насильницьким видом спорту. Хоча сама відвідує періодично спортзал. Вона працює в готельно-ресторанному бізнесі.


Чи хотіли б в чомусь інакшому себе спробувати?

Напевне що ні. Тому що мій спорт дав мені характер. Виховав мене як справжнього мужчину. Боротьба це не просто спорт – це стиль життя.

 

Максиме, дякую Вам за цікаву розповідь і бажаю, щоб ваші подальші справи мали успіх. Впевнена, що усі перемоги і рекорди у Вас ще попереду.

Розмовляла Христина ЯРЕМЕЙЧУК


Коментарі:


1813
0
2021
0
2027
0