11 01/16
13:18

іЛюдина


іЛюдина

Інтервю з власником мережі магазинів іPeople

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1834

Чим цікавляться п’ятнадцятирічні хлопчаки? Відповідь не однозначна, але типова для більшості підлітків: комп’ютерні ігри , хлопчачі посиденьки вечорами з насінням та пивом.. Він був іншим , в свої 15 заробляючи сотні доларів . Зараз йому 22 і в його руках зосереджена майже вся «розумна техніка» Львова. Мова йдеться про успішного бізнесмена, співвласника мережі магазинів iPeople – Владислава Осипова .
-Знаємо, що особистість формується з раннього дитинства. Що творило тебе починаючи з юнацьких літ, хто був твоїм кумиром, наставником, прикладом для наслідування, коли ти був підлітком?
-На мій світогляд, а згодом і вибір професії вплинула компанія Apple . Я зрозумів , що це продукт , який рекламує себе сам, йому не потрібні біг борди чи велетенські плакати. Якість та простота в користуванні, ось найкраща реклама. Тому я і вирішив пов’язати своє життя з яблуком ( сміється). Відповідно до того кумиром став Steve Jobs, людина яка маючи все, була скромною та людяною . Він дарував людям, продукт який не потребує інструкції.
-Як заробив ти заробив свої перші гроші ? 
-Як би це банально не звучало, але з продажу продукту Apple. Мені було 15 і я тоді продав iPhone 2G і заробив 1800 грн. (225$) На той час це була величезна сума.
- Що стало поштовхом до відкриття першого магазину? Адже це дуже ризиковано в такому молодому віці почин6ати власну справу. 
-Я спочатку працював просто продавцем в магазині , який займався продажем продукції Apple, але дуже скоро зрозумів, що достатньо сильний в даній сфері , тому ризикнув і став співзасновником компанії iPeople. Звичайно, спочатку було нелегко, адже не всі знали про марку Apple, але ми працювали і кількість клієнтів збільшувалася швидкими темпами.
-Кому найбільше ти зараз завдячуєш всім що маєш?
-Батькові та мамі, вони завжди вірили що я зможу самостійно встати на ноги. Також я вдячний усім людям з якими я працюю, адже без сильної команди не можливо стати успішним. Також вдячний своїй нареченій, з нею я став сильніший в бізнесі, бо дуже важливо мати людину яка йде з тобою пліч-о-пліч по життю.
- В кожної людини є фраза яка допомагає в скрутні моменти не впасти духом та продовжувати працювати , або після повторення якої завжди з’являються нові ідеї. Яка твоя фраза?
- Коли мені здається, що я прийшов до безвиході, повторюю дуже банальну , на перший погляд , фразу : «Think Different» та ідеї приходять в голову в ту ж мить.
- Чого прагнеш досягнути в найближчі 5 років?
- В планах та мріях відкрити мережу магазинів iPeople по всій Україні.
-Твої побажання студентству.
- Не бійтеся думати по -іншому, по -своєму , втілюйте свої задуми в життя . Бо навіть найшаленіші мрії мають право на життя.

 

 


Коментарі:


1813
0
2021
0
2027
0