11 05/15
16:19

Сергій Горобець: «Фото мають говорити самі за себе»


Сергій Горобець: «Фото мають говорити самі за себе»
1
Подякували: Rimma
0
1693

8 травня у Першій Львівській Медіатеці відбулася зустріч у форматі запитання-відповідь в рамках проекту «Спілкуйся та розумій» із Сергієм Горобцем. Досвідчений фотограф та художник-графік спробував вийти за традиційні межі розуміння і дозволив собі розповісти «Не лише про фото».

На заході він представив деякі свої роботи зроблені, працюючи в певний час на міжнародних фестивалях і майстер-класах, які проводилися на території України. Здебільшого, це були фото відомих джазових виконавців.

На запитання, чому саме «Не про фото», відповідає, акцентуючи: «Коли мене просять розповісти про світлини, я розумію це у більш вузькому форматі. Тобто процес їх створення з точки зору технічних моментів. Я хочу відійти від них, адже фото – це немов живопис».

Сергію доводиться працювати в різних жанрах. Таким чином, він не просто заробляє собі на життя, а й отримує безцінний досвід. Тим не менш, для нього всі жанри – улюблені, однак серед них все ж таки виділяє один: «Портрет – це, мабуть, найважчий жанр. Тому що для нього потрібно відчути та знайти контакт з людиною».

Фотограф у процесі знімання найчастіше імпровізує та згадав про особливості кольорового та чорно-білого фото. І зазначає, що такі речі, як якість світлини та її обробка є однаково важливими: «Вони не розділяються. Спочатку йде робота над ідеєю. Фотограф має бачити і уявляти собі завершену роботу. Я вважаю, що фото мають говорити самі за себе».

Окрім того, Сергій поділився своїм досвідом навчання та роботи закордоном, а також згадав про ризики, які часом спіткали його при процесі фотографування. Тож він постійно вчиться та працює над собою, адже є творчою людиною, якій постійно потрібно вдосконалюватися.

 

 

P.S. Ось пропонуємо тобі слайд-шоу робіт автора:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6eyMNgIN70I .


Коментарі:


2006
0
2149
0
2165
0