26 10/12
10:10

Знайомтесь – Bubblehead

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
2200

<- ->
◀  
http://vk.com/club_maximkuhar

Про новий львівський гурт Bubblehead розповідає його учасник бас-гітарист Роман Согор.

Привіт, Романе! Як давно займаєшся музикою?
Привіт! Близько чотирьох років. Купив собі гітару і сидів вдома бринькав, отак і навчився грати.

Чим для тебе є творчість?
Хобі яке оплачується. Багато виступів були не за гроші, а заради досвіду.

Як створилася ваша група? І чому Bubblehead?
Ми з хлопцями виступали в барі, як окремі музиканти, а потім одного вечора вирішили замутити групу. Протягом року склад групи часто мінявся. В березні цього року, з появою Максима Благова група отримала свою назву Bubblehead. Хотілося передати щось легке і веселе, гарний настрій, тому напевно бульбашки.

Яким був ваш перший виступ в якості групи?
Ми вперше виступила на фестивалі танцю, що відбувся влітку. Виступ тривав 40 хвилин, але нам здалося ніби пройшов за 5, було трохи страшно, та незважаючи на це кайфово.

Який стиль вашої музики?
Jazz, Blues, Rockabilly.

Що додає вам снаги?
Шалено подобається музика! Це напевно найважливіше. А ще кльово, коли люди танцюють, плескають, загалом реагують. Граємо заради задоволення і людей, яким то подобається. Ще приємно, коли на біс запрошують.
На кого рівняєтесь?

В кожного є свої кумири: в Максима Elvis Presley; я захоплююся басистами з Metallica Cliff Burton, Jason Newsted; Саня Roger Taylor з Queen. У всіх різні смаки, вподобання, але це добре для групи, бо кожен вносить щось своє, щось цікаве.

На сцені ви виглядаєте чудово, а як проходять ваші репетиції?
Ми проводимо репетиції вночі, бо вдень для вивчення пісень замало часу, важко зібратись, в кожного свої справи. Вночі всі більш зосереджені.

Якби ти не займався музикою, то щоб ти робив?
Думаю, в будь-якому разі рано чи пізно я б до цього дійшов. В дитинстві я ходив на хор, завжди захоплювався музикою, тому по іншому не могло бути.

Яка музика зараз у твоєму плеєрі?
Збірник топ-500 рок пісень, які ніяк не можу переслухати...

Ви виступаєте як кавер-група, чи плануєте писати власні пісні?
Так, звичайно, на репетиціях часто імпровізуємо, можливо скоро щось з’явиться.

Де вас можна послухати найближчим часом?
Зараз група розвивається та активно виступає у закладах Львова. Найчастіше у музеї-ресторані «САЛО», Хмільному Домі Роберта Домса, шоу-барі «Нуль П'ять», ресторані імпровізацій «Грушевський Cinema Jazz».

Довідка:

Гурт Bubblehead заснований у 2011 році. Його виступи відрізняються яскравістю та різноманітністю репертуару. Звуки рок-н-роллу, а також дотепні монологи дарують глядачам особливий настрій. Зараз гурт розвивається та активно виступає у клубах Львова.

Основний склад групи: Максим Благов вокал, гітара, фортепіано; Роман Согор бас гітара; Маркіян Мандзюк фортепіано, гобой, бек вокал; Александр Кругляк ударні, перкусія, бек вокал. Також про гурт можна прочитати на їх сторінці у ВК.


Коментарі:


907
0
1214
0
1176
0