05 10/12
10:14

Вінсент Мун: «Відкриваю життя з камерою в руці»


Вінсент Мун: «Відкриваю життя з камерою в руці»

Трішки цікавенького про відомого французького режисера Вінсента Муна.

Фото з wiz-art.com.ua
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
713

Переглянувши короткометражний фільм, думаєш про одне: як багато відчуттів, думок та ідей можна передати всього лише за тридцять чи сорок хвилин. Не дивно, що короткометражне кіно стає все популярнішим в Україні. Stud-Times познайомився ближче з одним із найяскравіших представників цього виду кіномистецтва — Вінсентом Муном.

Вінсент Мун — це незалежний французький режисер, відомий на весь світ своїми короткометражними кінокартинами. Унікальність стрічок Вінсента в тому, що в них звучить наживо виконувана музика. Героями його картин були такі всесвітньо відомі колективи як Том Джонс, Arcade Fire та інші. Проте Вінсент Мун, постійно перебуваючи в дорозі, не припиняє відшуковувати нові, нікому невідомі таланти. Короткометражка знята Вінсентом — це завжди глибоке кіно, наповнене змістом і неординарною творчістю.

Вінсент Мун гостював в Україні цього літа: завітав на фестиваль короткометражного кіно Wiz-Art, побував у Києві, Одесі, Львові та Карпатах, де зняв короткий фільм про гуцулів та бойків.

На запитання: «Чому Ви обрали саме Карпати для зйомки наступного фільму?», — відповідає: «А чому ні?», — сміється та додає: «Найголовніший аргумент, мабуть, — я збираюся чудово провести там час!» Отож, знайомтесь, Вінсент Мун — невгамовний мандрівник і талановитий режисер.

Ніколи не планую своїх фільмів. Я просто знімаю те, що бачу, те, що оточує мене. Знімаю людей, яких зустрічаю, місця, в яких мені доводиться бувати. Простіше кажучи: я відкриваю життя з камерою в руці.

Завжди радо спілкуюся зі своїми прихильниками, людьми, яким цікаві мої роботи. Ніколи не закриваюся від спілкування. Я радий бачити повідомлення на своєму емейлі (vincentmoon@gmail.com — прим. автора) від раніше незнайомих людей. Будь-хто може зв’язатися зі мною, задати якісь запитання чи просто поговорити зі мною.

Остання країна, в якій я побував — це Ефіопія. Мені там дуже і дуже сподобалось. А взагалі, я дійсно багато подорожую. Найдовше, якщо говорити про часові рамки, був у Бразилії.

Знімаю на камеру Панасонік 171 і також використовую звичайний репортерський мікрофон.

На своїх фільмах зовсім не заробляю. Дозволяю використовувати відзняті матеріали всім охочим, ігноруючи певним чином авторське право.

Цікавить музична творчість забутих культур. Екстравагантних та неординарних митців можна знайти тільки в один спосіб: якомога більше подорожувати або й навіть жити в дорозі.


Коментарі:


907
0
1214
0
1176
0