Про нас

Перед тобою молодіжний медіа-ресурс "Stud-Times", у якому в он-лайн режимі можна переглядати останні найважливіші новини студентського світу Львова та додавати свої новини, фотографії, відео, історії, та інше.

Також ти вже напевне тримав у руках безкоштовну молодіжну газету «Stud-Times», котру створили і творитимуть студенти для студентів.

Історія її зародження сягає ще далекої весни 2008 року... Тоді першокурсники журфаку Франка помітили, що немає жодних молодіжних видань і негайно взялись це виправляти! На допомогу їм приєднались однодумці.

Студенти економісти зайнялись пошуком спонсорів, юристи — зареєстрували газету, дизайнери взяли на себе дизайн, студенти мехмату допомогли у створенні сайту і студенти Політеху, надихали нас чудовими ідеями та й загалом усі-усі-усі, хто носив це горде звання студента намагався долучатись до цієї великої місії як тільки міг!

І ось сталось: 10 листопада 2008 року вийшов друком перший номер газети, котрий відразу облетів усі виші Львова й став темою номер один!

Як тільки вийшла газета у світ, студенти почали все частіше звертатись із питаннями до нас, які потребували оперативного реагування.

Серед них були: проблеми гуртожитків, несправедливе ставлення викладачів, створення інтернет-приймальні для студента, проведення антикорупційних кампаній «Обережно! Корупція», випуск карти для студента, лобіювання встановлення велосипедних стоянок біля вишів та інші.

 

Тепер, коли є створений потужний рух «Студент за Студента», який готовий робити все, що потрібно для захисту студентських прав та лобіювання їх інтересів ми нарешті можемо відійти від цього й зайнятись тим з чого все починалось й тим, що зараз є найважливішим - розвитком прогресивного інформаційного порталу для молоді Львова та друкованого ЗМІ, яке буде повністю незаангажованим і випускатиметься студентами й для студентів.

Ми знову згуртовуємось і запрошуємо Тебе! Приєднуйся і заповни нішу друкованих ЗМІ для молоді актуальною та якісною інформацією!Тож долучайся!
1814
0
2022
0
2027
0