02 12/11
18:57

Польський шопінг відкритий для українців


Польський шопінг відкритий для українців

З 1 грудня цього року за посередництвом пунктів прийому візових анкет громадянам України видаватимуться візи для закупівельного туризму.

  ◀ Фото з мережі інтернет
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
5
7848

З 1 грудня цього року за посередництвом пунктів прийому візових анкет громадянам України видаватимуться візи для закупівельного туризму, як повідомляє Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові. Перша віза такого типу видаватиметься на 7 днів і вона є одноразовою, наступні – з дійсністю до одного року. Однак, вдруге ви зможете отримати візу лише за умови наявності оригіналу іменної фактури, яка б засвідчувала ту чи іншу покупку в Польщі під час першої «закупівельної подорожі».

 

 Що з цього приводу думає студентство?  Про перспективу відкриття візи для закупівельного туризму ми розпитали спудеїв різних вищих навчальних закладів Львова, які здебільшого радо сприймали новину: «Це ж не потрібно нічого викручувати і придумувати собі «мету» подорожі, а просто пишеш собі, як в дійсності є: «Їду на шопінг!».

 

Отже, ділимось думками з приводу узаконення візи для шопінгу!

 

 

 

Польський шопінг відкритий для українців

Зіняк Тарас, студент НУ «Львівська політехніка», ІБІД

 

 

«Я вважаю, що ця віза більше вигідна для людей, які звикли витрачати на покупки велику суму грошей. Бо ж треба пам’ятати, що вартість візи – 600 грн. Якщо покупка виправдовує затрачені на візу кошти, то чому б ні? Що стосується особисто мене, то  віза для закупівельного туризму мені не потрібна. Принаймні поки що!»

 

 

 

 
Польський шопінг відкритий для українців

Кліш Марія, студентка ЛНАУ«Шопінг і огляд історичних місць – хіба це не круто? Я б усім радила подати документи на виготовлення візи для закупівельного туризму і сама займусь її виготовленням, як тільки зможу! (сміється – прим. автора). Бо справді, раніше такої можливості не було: всі ці проблеми з запрошеннями, вигадками щодо мети подорожі до Польщі – стільки проблем. Наскільки я розумію, відтепер все набагато простіше, хоча, може, трохи дорожче….»

 

 

 

 

 

 

 

Польський шопінг відкритий для українців

Буджак Оля, студентка НУ «Львівська політехніка», ІГСН«Ціни в Польщі насправді дуже вигідні, тому закуплятися там, навіть якщо робити це двічі на рік, – дуже вигідно: можна зекономити кругленьку суму грошей! Я б із великим задоволенням щоразу відправлялась в таку «шопінг-подорож»!»

 

 

 

 

 

 

 


Польський шопінг відкритий для українців

Левко Максим, студент НУ «Львівська політехніка», ІНЕМ«Шопінг-віза – це чудова можливість трошки по подорожувати та порівняти наші ціни з Європейськими. Хоча з іншого боку: добиратися до Польщі з великих міст довго, а прикордонні поселення  так чи інакше мають тимчасові пропуски в Польщу. Важко дійти логічного висновку. Якщо їздити на оптові закупівлі товарів, що мають довгий термін придатності, така віза є дуже вигідною. Та й в Польщі є на що подивитись!» 

 

 

 

 

Польський шопінг відкритий для українців

Квітневий Ярослав, студент ТК ДВНЗ НЛТУ «Хоч 600 грн. для тижневої візи – це немало та, подумавши, що друга буде дійсною на протязі всього року, хочеться стати власником першої шопінг-візи! Або ще краще – одразу другої! Польща – цікава для туриста країна, причому не тільки зі сторони закупівельного туризму, але й пізнавального – для душі (сміється – прим. автора).» 

 

 

 

 

 

Польський шопінг відкритий для українців

Куйбіда Степан, студент НУ «Львівська політехніка», ІНЕМ«Віза для закупівельного туризму – класна річ. Проте як і кожне нововведення, вона має ряд негативних наслідків. Наприклад, існує висока ймовірність породження контрабанди. Також треба пам’ятати про новий митний закон, який дає змогу як нашій митниці, так і польській «здирати» з людей кругленькі суми.» 

 

 

 

 

 

Польський шопінг відкритий для українців

Демчишин Катерина, студентка НУ «Львівська політехніка», ІГСН«Звичайно я «за» туристичні візи такого плану! Це класна можливість для подорожей, також можна купити якісні та стильні речі за доступною ціною. Адже не секрет, що Європейські ціни, а отже і польські, нижчі в порівнянні з нашими. А ще було б класно, щоб власникам таких віз передбачались спеціальні знижки на польські товари! Але то вже щось надреальне (сміється – прим. автора)».


Коментарі:


)
Гості

хочу портрет Гітлера в Польщі придбати!хтось буде їхати відзивайтесь тут)гроші дам)

4 грудня 2011 01:17
Гості

А в мене є питання до автора опитування....

Чи до вас доходила така інформація що shopping-віза для студентів безкоштовна??

Бо я на деяких сайтах находжу інформацію що вона безкоштовна якщо із заявою додати довідку з місця навчання.

3 січня 2012 16:50
Гості

Доводжу до вашого відома

студентам до 21 року з довідкою з місця навчання візовий збір в сумі 35 євро не потрібно платити.

8 січня 2012 19:47
Ірина Панчишин
Адміністратор

Тут мова про отримання звичайної візи, але аж ніяк шопінг-візи. Аби сказати точно, потрібно з’ясувати у консульстві.

10 січня 2012 09:07
Гості
Ну наконец-то нашла лучшие бухгалтерские и юридические услуги у нас в Волгограде. Оказывается, юридические услуги саратов тоже их профиль. Подробнее на сайте http://profbuh-volgograd.ru Всю инфу узнала там.
29 червня 2013 01:12
1860
0
2056
0
2060
0