03 06/11
00:25

Опитування: Чому студенти люблять сесію?


Опитування: Чому студенти люблять сесію?

Сесія... Це слово зараз витає у повітрі. В маршрутках і трамваях, в кав’ярнях і парках тільки й розмов, що про неї.

 

 

  ◀ книга - знання
фото з prykladna.lviv.ua
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
8255

Хочете — вірте, хочете — ні, але опитування, проведені у соціальних мережах, показують, що більшість студентів таки не бояться сесії. І ще більш несподіваним є той факт, що екзаменаційний період їм подобається навіть більше, ніж сам семестр! А як же знаменита фраза «Від сесії до сесії живуть студенти весело»? Парадокс??? Та ні, швидше здоровий глузд.

 

Справді, якщо подумати логічно, що в тій сесії такого страшного? До перевірки знань нас привчають змалку: контрольні, самостійні, екзамени, тестування... Таким нашого брата вже не здивуєш. Вивчати величезні об’єми інформації за короткий термін — це мистецтво, яким студенти володіють досконало.

 

Єдине, з чим у декого виникають проблеми (а найбільше в третини опитаних, які вважають сесію породженням пекла), то це планування свого часу. При правильному підході до підготовки можна і погуляти встигнути, і іспит успішно здати. Інколи під час сесії знаходиться навіть більше вільного часу для своїх улюблених занять, ніж протягом семестру. Звісно, не обходиться і без стресу, але в наш час ми з ним стикаємося на кожному кроці, тому для нас це звична справа.

 

Варто відзначити, що майже 20% опитаних ставляться до сесії абсолютно пофігістично і майже не бачать різниці між екзаменами і звичайними парами. Що ж, таким студентам можна тільки позаздрити — скільки нервових клітин зберігається!

 

Любити сесію чи ненавидіти — вирішувати вам. Головне — не піддаватися загальній паніці і зберігати спокій. Тоді все пройде як по маслу. Ні пуху, ні пера!

Теги: сесія

Коментарі:


1861
0
2056
0
2060
0