04 04/11
09:12

А яке воно, це ЩАСТЯ?


А яке воно, це ЩАСТЯ?

Напевно, кожен з нас, хоч раз в житті відчував себе по-справжньому щасливим! І кожен би хотів, щоб таке почуття ніколи не покидало нас. Але в сірій буденності і заклопотаності ми часто забуваємо про щастя, пропускаючи його повз свої руки. От мені і стало цікаво, чи сучасні студенти вважають себе щасливими людьми в сьогоденні і взагалі і що для них є ЩАСТЯМ.

  ◀ happiness
1
Подякували: andrew11111
1
12183

У результаті опитування, щасливими себе вважають 59 % студентів, нещасливими відповідно – 41 %. Тішить, що більша половина сучасної молоді – щасливі. Проте і нещасливих в наш час багатенько. Можливо це зумовлено політичними, економічними чи соціальними чинниками, які так впливають на наше життя. Треба сказати, що серед щасливих людей більшість дівчат, а от хлопці навпаки схиляються до категорії нещасливих (напевно через свої амбіції чи що?).

 

Щодо визначення щастя, то тут прозвучало безліч думок і поглядів. Ось найцікавіші з них:

– Щастя – це коли є кохана людина поруч, здорова забезпечена сім’я і улюблена робота.

– Щастя – це гармонія мого внутрішнього світу із середовищем, в якому я перебуваю та людьми, які мене оточують.

– Щастя – це просто коли все добре, коли всі навколо здорові і веселі.

– Щастя – це хороший настрій, приємні відчуття. Кожен день для мене щастя.

– Щастя – я сам для себе щастя!

– Щастя – це прості моменти і досягнення грандіозних цілей. Щастя буває по-різному і велике, і маленьке.

– Щастя – це сім’я, дах над головою, друзі. Я маю це все і тому я щаслива. Треба цінувати те, що є.

 

Такі відповіді тішать! Адже приємно, що в нашому меркантильному світі, люди вірять в щастя і цінують його. У кожного воно своє.

Головне не забувати радіти життю і тоді світ стане кращим. Пам’ятайте: щасливим бути просто, адже для цього ми й живемо!


Коментарі:


Гості
всем здрасьте. хотелось бы уберечь пользователей форума от посещения вот таких вот отвратительных сайтиков, сделанных надоедливыми оптимизаторами. http://sozdanie-saitov-vlipetske.ru/. такие вот сайты не только паганят Интернет, но и наносят ощутимый вред репутации самой идеи о поиске необходимой информации в Инете.
30 липня 2013 17:58
1861
0
2057
0
2061
0