18 03/11
00:37

Чи вважають студенти Степана Бандеру героєм?


Чи вважають студенти Степана Бандеру героєм?

В історії кожного народу є люди, які опиняються в центрі доленосних подій, стають ініціаторами, організаторами і провідниками масштабних суспільних рухів. З часом їхні імена набирають символічного значення і для наступних поколінь служать віхами й орієнтирами, що ними нащадки позначають довгий шлях свого народу до свободи. Однією з найяскравіших знакових постатей в нескінченному ряді подвижників українського національно-визвольного руху є Степан Бандера  Голова Проводів ОУН, ініціатор Акту відродження Української держави, теоретик. А ким його вважають студенти? Ми провели міні-опитування спудеїв.

  ◀ Фото з bukvoid.com.ua
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
5108

Олексій Мировський, студент Львівського музичного училища ім. Лисенка:

- Для мене Бандера є символом героїчної і безкомпромісної боротьби українців за власну державність і свободу народів. Це дуже видатна людина всієї новітньої історії України.

 

Анна Кахнич, студентка НУ «Львівська політехніка»:

- Те, що я читала про Бандеру книжки, можу лише сказати, що він був дуже вихованим в ідеології українського патріотизму. Він поклав своє життя на вівтар боротьби за волю і незалежність України. Знаю навіть його гасло – Бог і Україна!

 

Марта Ковальчук, студентка ЛНУ ім. Івана Франка: 

- А шо тут казати. Він – герой! Як казав Степан Бандера: «Будь гордий з того, що ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового Тризуба».  Ми повинні вшановувати наших героїв, а не відбирати у них звання .

 

Оля Кобилюх, студентка Львівської комерційної академії :

- Для себе я вважаю його героєм українського народу. Тому завжди складаю шану, приймаючи участь у щорічному смолоскипному марші на честь дня народження Бандери. Він є людиною, довкола якої створено безліч міфів, що є прикметним саме для героїчних постатей.

 

Олена Іллюх, студентка МВПУЗ м. Львова:

- «Хто терпів, той спасен», - гласить відомий вислів. А якщо несила терпіти?…Тоді народжуються герої, здатні повести за ідею народ. Такі, як Степан Бандера.


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0