26 01/15
23:46

Середній вік втрати цноти в Україні


Середній вік втрати цноти в Україні

Цікаве питання : "чи потрібно берегти себе до весілля?". 

Фотограф : Олена Умрихіна
1
5263

Дівчинка, як квіточка, цвіте, приємна очам, і кожна її пелюсточка з віком стає гарнішою та досконалішою. За дівчат завжди по-особливому переживають мами, і захищають тати, тому що жінки по своїй натурі ніжні тендітні творіння природи, господині дому та затишку у ньому. 

 У житті кожної дівчини настає той час, коли вона у прямому значенні "дозріла", і ще вчора маленька дівчинка, вже перевтілюється у дорослу дівчину. Тобто вступаючи у статеві відносини з чоловіком, простішими словами — секс, дівчинка стає дівчиною. Це природньо і нормально, коли жінка хоче чоловіка. Як прекрасно, коли фемінінум і маскулінум зриваються в одне ціле. Але є величезне АЛЕ, і німе питання в очах у багатьох дівчат : "Коли ж починати це давновідоме, але ще незнайоме інтимне життя?". 

  Насамперед, те, коли саме дівчина наважиться на цей крок, залежить від декількох факторів: рівня життя, виховання, освіти. Ми знаємо, що є традиції, коли дівчат віддають заміж у 14, а до 20 років у них вже п'ятеро діточок, це підтвердження недосвідченості народів, які цих традицій підтримуються. Загалом, там майже нічим не займаються, окрім розмноження, і цнотлива дівчина навіть у 16, вважається застарою. А люди Європи, наприклад, знають, що дитині потрібен догляд. Отож вони спочатку отримують освіту, влаштовуються на роботу і тільки потім думають про одруження, і, одружуючись після двадцяти, впевнена, вони не почувають себе пригнічено. Тим не менш секс — це не завжди дитина. Тому ще один фактор, який може спонукати дівчину до інтимних стосунків із людиною протилежної статі — поради подруг та знайомих, які вже сплять зі своїми хлопцями. Також дуже важливу роль грає вік партнера і його наполеглевість, головне, щоб він цінував та поважав це. Багато хлопців бояться цнотливих, бо це величезна відповідальність. Тому що "перший" хлопець це той, якого дівчина запам'ятає на все життя. 

Опитавши дівчат різної вікової категорії та рівня життя, досліджено, що більшість втрачають цноту в період 16 – 18 років. Погоджуюся, це дуже інтимна тема, але мені все ж таки вдалося почути відвертий коментар від дівчини, яка не жалкує, цитую: "...я не вважаю це ненормальним, я повністю сформована, з головою на плечах, і повністю можу дати собі раду, і так, я не жалкують про те, що ми з моїм хлопцем стали ближче один до одного, це наш новий етап відносин". 

Цікаве питання : "Чи потрібно берегти себе до весілля?". Ми живемо у 21 столітті, коли тема сексу не заборонена, навпаки, актуальна і розвинена. Весь світ показує, іноді дуже відкрито, своє інтимне життя, шукають точку G, записують відео та виставляють особисті фото. Хоча це також не є досить правильним, все ж таки ліжко — це справа обох. Але те, що люди вивчають своє тіло і тіло свого партнера до весілля, не є поганим, тому що секс, що б не казали, відіграє величезну роль у відносинах. Тим більше пара набирається досвіду та навичок. Тому фразу "секс тільки після весілля", лишіть, будь ласка, дідусям з бабусями. 

До того, щоб вперше провести ніч з хлопцем, треба бути готовим і фізично, і морально. Дуже сумно виходить, коли дівчина береже себе до 18, а потім спить з ким попало і збивається з рахунку. Завжди треба продумувати наперед, і не бігти до подруг, а, мабуть, проконсультуватися з мамою, яка більш досвідчена і бажає вам тільки добра. 
І на останок, це, звісно, особисто, тому статитичні дані робити складно і, напевно, вони тут будуть ні до чого, тому що кожна обирає для себе сама. Не треба цим вихвалятися, але і зловживати своєю дівочістю також не треба, все приходить з часом. У кожної жінки своя аура, і чим чистіша вона в діях і думках, тим приємніше її відкривати для себе чоловікові. 
Дівчата! Не поспішайте дорослішати — все у вас буде! Насолоджуйтеся зустрічами та поцілунками! І якщо у вас все ж таке постає питання "так чи ні?", то, скоріш за все "ні".  

Коментарі:


Гості

Я вважаю нормальним говорити на такі теми, і тим більше, як вже зазначалося у статті, ми живемо у 21 столітті, і питання "коли віддатись?" це особисте рішення для кожної дівчини. В свої 20 у мне ще "ніц не було". Не тому, що я ханжа чи хвора. Просто я той рідкісний тип дівчат, які бережуть себе для когось. Напевно це занадто романтично так думати, але за все своє життя я не зустріла нікого, кого б покохала і з ким була б готова зробити це. Тому як для мене - краще бути цілою, ніж віддаватись маскулінуму, тому що тілом уже "созрєла" 

27 січня 2015 20:53
1860
0
2056
0
2060
0