13 05/11
21:40

Студенти Політехніки сказали «Декілька слів»


Студенти Політехніки сказали «Декілька слів»

12 травня у «Палаці Сапегів» Студентське Братство «Львівської Політехніки» провело літературний вечір під назвою «Декілька слів».

  ◀ Декілька слів
НелеГАЛ
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
2201

Незважаючи на те, що вечір назвали «Декілька слів», крім слів на вечорі була... музика. Усі охочі мали змогу зачитати свої поезії під живий музичний супровід, або почути музику у відповідь на поезію. Ідеєю вечора було поєднання поезії та живої (переважно джазової) музики. Всі інструменти були акустичними. Грала група духових інструментів «Wind quintet», гітарист Богдан Лялька, віолончеліст Павло Кемпа та інші.

 

Близько п'ятнадцяти осіб зачитали свої поезії. Крім студентів «Політехніки», на вечорі були присутні студенти інших внз Львова, а також представниця Львівської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури, якому належить приміщення палацу, і яке люб'язно надало змогу провести подію у головному залі палацу. Зал палацу обрали невипадково, адже крім учасників заходу були ще й глядачі, і всі разом не помістилися б в «штаб-квартирі» Братства, що на вул. Глибокій, тому й було вибрано просторий зал, який є в центрі міста, має дуже хорошу акустику, освітлення, невеличку сцену і знаходиться недалеко від Глибокої. 

 

Організатори вважають, що як на такий масштаб, подія видалась досить непоганою, і тому мають намір провести щось подібне в майбутньому, але з новими «додатками» до поезії: театралізованим дійством, перформенсом та візуалізацією.

 

Студенти Політехніки сказали «Декілька слів»

Студенти Політехніки сказали «Декілька слів»

Теги: поезія

Коментарі:


1815
0
2024
0
2029
0