08 05/11
10:44

У Львові триває V ювілейний фестиваль «De:coded»


У Львові триває V ювілейний фестиваль «De:coded»

«IT фестиваль «De:coded» — каталізатор активності IT молоді України». Під таким гаслом проходить цьогорічний фестиваль у сфері інформаційних технологій та комп’ютерного мистецтва. Виставковий комплекс розташували у Львівському палаці мистецтв. За словами організаторів, це подія міжнародного масштабу. Протягом двох днів, 7 і 8 травня 2011 року, гості фестивалю відвідають корисні майстер класи, візмуть участь у різних конкурсах і побачать роботів-футболістів та азотне шоу.

  ◀ Композиція біля входу на фестиваль
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1714

Цьогоріч фестиваль святкує свій ювілей. У порівнянні з попередніми роками, масштаби фестивалю зросли. Зокрема, «De:coded» став ініціатором участі у Національному етапі європейського кубку з робототехніки. Це вперше дасть можливість українській молоді представити свою країну на європейській першості. Окрім того, гості матимуть унікальний шанс відвідати семінари від акул IT-бізнесу (SoftServe, Intel, ZyXEL, Google, Kingston), воркшопи від закордонних фахівців та багато іншого.

 

«Ми хочемо довести ініціативній молоді, що не має нічого не можливого, головне — мати бажання. Наше завдання — нести інноваційність до молоді, адже інформаційні технології сьогодні — це цілі комунікаційні виміри, що роблять революції. Ми дивимось на майбутнє «De:coded» з оптимізмом і хочемо перетворити цю щорічну подію у постійний рух з конкурсами і міні-подіями, які будуть проводитись протягом всього року», — розповів головний координатор фестивалю, Олександр Явлінський.

 

У наступному році організатори планують розширити свою співпрацю з іншими ВНЗ України, а також випустити офіційний вісник фестивалю.

 


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0