08 02/17
18:47

Халява закінчилась!


Халява закінчилась!

Декілька днів тому, на всесвітньовідомому сайті AliExpress я приглядала для себе біжутерію, відібрала найбільш привабливі варіанти і зберегла їх "в корзину" для того, щоб через деякий час придбати. Сьогодні вранці я нарешті вирішила приділити час покупкам, увійшла на сайт, обрала товари ( вибір, до речі, був дуже складним) і вже готова була оплатити замовлення, як помітила, що в розділі доставка сума зазначена понад 5 долларів. Це мене дуже здивувало, адже я абсолютно точно пам'ятала, що доставка усіх обраних мною товарів ще декілька днів тому була безкоштовною. А також я робила покупки на Китайському ресурсі не вперше, і усі рази доставка складала 0 грн. Я вирішила розібратись, чому доставка товарів у різних магазинах з безоплтнгої змінилась на платну, а також в чому причина цих змін.

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
1913

Виявляється, інтернет-ресурс AliExpress скасував безкоштовну доставку для товарів, які прямують в Україну та Білорусь.

Про це я дізналась на сайті AliExpress Помічник. Мова йшла про те, що 7 лютого набули чинності зміни, щодо нової політики в галузі логістики по відношенню до України, Росії та Білорусі.


З повідомлення стає зрозуміло, що халява закінчилась! "Для України і Білорусі тепер безкоштовної доставки не буде взагалі. Вона і раніше не була безкоштовною, проте була такою дешевою, що продавець включав її в вартість товару і вона була практично не відчутна покупцеві. Для Росії безкоштовна доставка залишається, якщо замовлення буде коштувати до 2 доларів", - йдеться у повідомленні.

 

 На сайті вказано, що спочатку така дешева доставка без трек-номеру була вигідна як покупцеві, так і продавцеві.

 

"Посилки хоч і не відстежувалися, але стабільно приходили. Але ситуація змінилася, коли тисячі посилок стали зникати, не знаходячи своїх власників. Тисячі покупців сперечалися та повертали гроші", - йдеться у повідомленні.

 

"Непоодинокі випадки були, коли нечесні покупці, отримавши безтрекову посилку, відкривали і вигравали суперечки, стверджуючи, що посилку вони не отримали. З кожним місяцем відсоток обману зростав. Тому AliExpress розробив стратегію боротьби з таким явищем", - відзначають в компанії.

 

"Тепер всі посилки в Україну і Білорусь повинні відслідковуватися, мати трек-номер. А це можливо тільки за рахунок підняття вимог до умов доставки і відповідно подорожчання", - заявили в компанії.

Отже, робити висновки Вам, чи добре це чи зле, але хороший сервіс завжди коштував більше. Мінімальна доставка тепер коштує трішки більше 1$, але за ці кошти покупець може бачити кожен крок пересування своєї покупки, також терміни доставки стали коротшими, а найголовніше- це 100% повернення коштів, якщо посилка не дійшла, чи через вину продавця, чи через незграбність логістичної компанії, яка здійснює доставку на території України. І ще один великий плюс, якщо Ви, наприклад, замовляєте три товари в одного продавця, а доставка кожного товару вказана 1,5 $, то Вам не потрібно платити 4,5$.  Усі три товари об'єднаються в одне замовлення, спільна вартість доставки якого складе лише 1,5 $.Коментарі:


1815
0
2024
0
2029
0