01 10/16
10:34

"У чужу кишеню"


0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
828

Я стикаюсь з такою ситуацією уже не вперше. Проте, коли це стається безпосередньо з тобою, замислюєшся. Сьогодні відбувся неприємний випадок у трамваї, коли незнайомі мужчини намагалися непомітно витягнути в мене з кишені телефон, а інший в той момент старався обчистити сумочку.

  Незважаючи на те, що в тролейбусі було не настільки багато людей, щоб зробити  це непомітно, вони все ж таки намагалися здійснити крадіжку. Я відчула руку у своїй кишені і просто опустила, тим самим застала його зненацька. Мужчина одразу відсунувся і зробив вигляд, що щось шукає у своїй сумці. Мужчин було двоє, як пізніше мені повідомила жінка, яка стояла поруч і бачила все що відбувається. Мужчини, зрозумівши що їх викрили, скоро поспішно покинули трамвай. На наші спроби  з подругою якось звернутися до крадіїв, жінка відреагувала критично, пояснивши це тим, що зараз кишенькові злодії мають щось у пляшечках і бризкають в очі, або ще щось гірше, що могло б нам зашкодити.

 

  Після такої події мені що довго було не пособі, оскільки я була і здивована, і розсерджена, я задумалась, як люди опускаються до такого рівня, щоб грабувати в білий день, на очах у інших. Дивно й те, що інші побачили таку ситуацію, залишилися осторонь. А що було б, якби я вчасно не зреагувала і скількох людей вони ще пограбують, перш ніж хтось наважиться їх зловити і викрити. Звичайно, я розумію, що люди не бажають встрявати, і захищати когось, проте де гарантія того, що цей самий злодюжка не залізе у вашу кишеню. Можливо тоді ми зрозуміємо, що не зловивши його нині, ми даємо йому шанс красти завтра.

Христина ЯРЕМЕЙЧУК 


Коментарі:


1861
0
2056
0
2061
0