21 09/16
18:13

"На каву до Львова"


 

З 22 по 25 вересня відбудеться традиційне свято у Львові “Lviv Coffee Festival” . Протягом цих днів буде визначена найкраща кав'ярня міста.

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
931

 

Уже в десятий раз кавова столиця запрошує львів'ян та гостей міста “На каву до Львова” (Lviv Coffee Festival).

Це свято має давню історію і воно розпочалося ще 2007 року. Тоді змагались лише кілька кав’ярень. кави. Але сьогодні це свято, про яке знають усі та з'їжджаються не лише з України, але й із закордону та бере участь велика кількість кав'ярень.

 У ці чотири дня на Вас чекатиме особлива атмосфера, обладнання та аксесуари, методи та сорти кави. Організатори свята зібрали найкращих баріста країни, які будуть експериментувати, творити, вдовсконалюватися, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею.

 
Місто заповнять аромати свіжозвареної кави, а всі любителі кави зможуть прожити це свято, насолоджуючись цим смачним напоєм, буваючи на цікавих локаціях і атракціях.

Для цього свята кращі львівські кав'ярні підготують тонни ароматної кави з усього світу і великий вибір смачних кавових ласощів. Усе це буде представлено на Кавовому ярмарку на Проспекті Свободи.

У ході Lviv Coffee Festival кожен охочий зможе взяти участь в традиційному кавовому турі. Щодня львів'яни, гості міста, а також Король і Королева свята будуть проходити по закладам-учасникам фестивалю, щоб визначити найкращу кав'ярню міста.

У минулому році переможцем фестиваль "На каву до Львова"(“Lviv Coffee Festival”) за підсумками голосування бюлетенями в п'ятий раз стала кав'ярня "Світ кави". Хто буде наступним — вирішувати Вам.

У рамках Lviv Coffee Festival на Проспекті Свободи вже вдруге відбудеться Kulchytsky Coffee Cup - серія чемпіонатів, які об'єднають кращих бариста України. Він пройде по вулицях міста і фінішує на Музейній площі. протягом усіх днів фестивалю на Проспекті Свободи буде проходити Кавова ярмарок, де львівські кафе та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба і представлять все найкраще. Професіоналам кавового бізнесу буде цікаво відвідати КаваEXPO - презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії.


 Також за традицією організатори влаштують велопробіг "Кавова миля". Зранку декілька велофанів зберуться заради велопрогулянки та ранкової кави.Він проходиме вулицями міста і фінішує біля Палацу Мистецтв. Окрім того, впродовж усіх днів фестивалю в Палаці Мистецтв проходить виставка Кава-expo - презентації устаткування і аксесуарів, майстер-класи і дискусії. Як завжди, на фестивалі працюватиме кавова пошта From Lviv with Love.

 Катерина КОСІВ


Коментарі:


1860
0
2056
0
2060
0