26 05/15
19:40

«Це не буде традиційний концерт, а скоріше дружня зустріч», – Віктор Бронюк

1
Подякували: Rimma
0
903

<- ->
◀  

Цього року вінницький гурт «Тверезість і Культура» святкує свої перші 10 років творчої діяльності. Ювілейний тур гурту «ТІК» «Люби ти Україну» вже на фінішній прямій, однак стадіонні концерти тільки-но стартували. Зокрема найбільш масштабний, відбудеться вже цими вихідними, у суботу 30 травня, у місті Лева - на «Арені Львів».

Оскільки «тіківці» переносять свої виступи зі звичайних концертних майданчиків на стадіони, то: «Для мене як для артиста різниці немає де і як саме виступати. Єдине, за що доводиться переживати – це за погоду. Бо, наприклад, коли виїжджаємо із Вінниці, то там 25 градусів, а коли приїжджаємо до Львова - +13», - розповів на прес-конференції у Львові лідер «ТІКу» Віктор Бронюк.

Протягом двох годин «тверезі і культурні» будуть пригощати своїх шанувальників найкращими композиціями: від добре відомих «Олені» та «Вчителька» до «Вінницька полька» та «Сірожине пірожине». Безперечно, у програмі лунатимуть і свіжі роботи - «Meine Liebe» і «Сірожа з Ружина», а також патріотичні пісні, як «Запах війни» і т.д. «На концерті буде трошки дебютних речей. Але це не буде традиційний концерт, а скоріше дружня зустріч», - додав музикант.

«Раніше все сприймалося зі «стьобом», сатирою. А зараз вже трохи серйозніше. Але гурт реалізував себе, а це найголовніше», - зазначив Віктор Бронюк про те, як змінився гурт протягом десятиліття.

Звичайно, зайшла мова і про «наболіле», тобто про теперішню ситуацію в країні, а саме: про події на сході. «Мені неодноразово доводилося бути на передовій та допомагати «атовцям». Ми маємо більше говорити про мир, а не про війну. Адже тепер все списується на неї. А вона колись закінчиться і потрібно буде щось робити», - стверджує лідер «тіківців».

Варто додати, що цей тур, за словами музиканта, вийшов вперше за межі України. З нагоди ювілею гурту відбулися концерти і за океаном – у шести містах Канади і США. Зокрема в Америці «ТІК» гастролював вперше. Проте «тверезі і культурні» не збираються зупинятися на досягнутому. Тому на літо готується серія концертів у країнах Європи. Наприклад, зараз тривають переговори із Польщею, Італією, Іспанією, Німеччиною та Великою Британією.

Тож сподіваємося, що майже домашня й затишна атмосфера неодмінно буде й цього разу – на «Арені Львів», де музиканти обміняються з шанувальниками неймовірними враженнями, емоціями та драйвом.


Коментарі:


2006
0
2149
0
2165
0