20 05/15
01:10

Професія журналіста універсальна?

0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
2467

<- ->
◀  

Журналіст – четверта влада в державі, форматор громадської думки та представник багатогранної насиченої професії.

Журналістика – це поводир суспільства, його очі, які ведуть «незрячого» в соціальному житті. Хто скаже, що журналістика – це суто творчий напрям, я можу з ним посперечатись. Адже журналістика, як на мене, це фундаментальна психологія світу, яка вказує правильний шлях для народу, або інколи навпаки – збиває з дороги мандрівника.

Яким особам варто обирати цю професію? Звісно лише тим, які люблять вивчати інших людей, дізнаватись їхні таємниці, оцінювати саму людину через внутрішній світ. 

Щодо самої журналістики, як справи писемнної і творчої, то схильність до шукання інформації, її переробки, відсіювання та відтворення на папері, повинно з’явилятися з самого дитинства, як на мене. Знаю, що більшість розпочинає з віршів, маленьких текстів, далі дехто береться за рецензії, описів творів, а вже на кінець освоюють статті. 

Власне, щоб стати хорошим журналістом, потрібен колосальний життєвий досвід. Журналіст повинен розуміти світ, у якому він існує. Ви не зможете описати любові, якщо не пережили її. Чому шоу Опри Вінфрі має таку популярність? Бо вона пропустила крізь себе біль та страждання. Саме тому глядач вирішує, що ця жінка його розуміє, та довіряє їй.

Жуналіст - це ніби душевне покликання, порив почуттів там емоцій вашого «Я». Через слова, речення, цілі тексти хочеться змінювати людей, їхні думки і доводити до стану прозріння. Як на мене, журналіст – це і покликання, і улюблене заняття. Це не може бути просто «підпрацюванням», журналіст – це назавжди. Журналістика – це хронічна хвороба, це ніби генетичний код переданий від давніх предків. 

 Коментарі:


1813
0
2021
0
2027
0