06 11/14
21:29

Перші вихідні листопада


Перші вихідні листопада

Вікенд!!!

  ◀ http://irynamorykvas.blogspot.com/
1
Подякували: Юлія Костюк
0
1042

Завтра п'ятниця. І це значить, що нас чекає насичений вікенд. 

 

Чим займемося?  winked

 

По-перше, підемо на Козельницьку 2а подивитися на виставку урбаністичної творчості МОХ. Зараз у Галереї сучасного мистецтва - фотографії та полотна українських міст як вони є. Є заселені київські райони, а є й Прип'ять, місто-примара. Вхід на виставку безкоштовний,тому рекомендуємо wink

 

А ще - приходьте у п'ятницю у Медіатеку на Вечірні посиденьки. Це на Мулярській, 2а. О восьмій усі прихильники поезії та прози зможуть поділитися своїми улюбленими творами та обговорити їх.

 

Якщо ж ви не прихильник літератури, а полюбляєте драйвовіший вечір п'ятниці, тоді вам  - на концерт Гадюкіних у Палаці Спорту. Легендарний гурт презентуватиме новий альбом "Made in Ukraine", і перший концерт дасть у Львові завтра. Тому поспішайте аби до 19 встигнути купити квитки і послухати, що ж такого нового сотворили Гади. 

 

У суботу-неділю можете сходити на документальні фільми про права людини у рамках фестивалю Docudays UA. У Тюрмі на Лонцького показуватимуть фільми на тему, які стосуються і недавніх подій на Майдані, й України загалом. А ще можна відвідати Падац Мистецтв, де показуватимуть нове німецьке кіно. 

 

Особисто я точно піду в театр, і вам того ж раджу. Для тих, хто вже сумує, Театр ім. Заньковецької покаже в суботу "Ромео і Джульєтту в кінці листопада" wink А кому все ще весело, то "Забави для Фауста" у неділю у театрі ім. Курбаса. 

 

Щось цікаве? 

 

Впірьоооот!


Коментарі:


907
0
1214
0
1176
0