03 09/14
11:14

Чого чекати від вересня?


Чого чекати від вересня?

Студентам (і не тільки) буде чим зайнятися цього вересня-жовтня. Радимо рухатися аби всюди встигнути, тож, не прогайте останні теплі дні і відвідайте цікаві місця fellow

http://life-of-modeline.blogspot.com/2013_10_01_archive.html
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
940

Зараз триває Тиждень Актуального Мистецтва. У різних локаціях у центрі міста відбуваються майстер-класи та обговорення про те, чого ж бракує сучасному "арту". Експерти та практики із України та з-за кордону говоритимуть про те, куди ми маємо рухатися далі, так які тенденції розвитку мистецтва сьогодні. Також відбудуться кураторські проекти, воркшопи й інші практичні заняття, на яких можна буде не тільки послухати, але й зробити щось самостійно. Тиждень Актуального Мистецтва триватиме до 7 вересня, тому не пропустіть.

 

А ще через тиждень розпочнеться Форум Видавців. П'ять днів у всіх охочих буде можливість пожити особливою книжковою атмосферою. Пам'ятаєте натовп книголюбів у тісних коридорах Палацу Мистецтв? Якщо ні, то вас чекає перший і незабутній досвід, який обов'язково повторювати щороку. Для усіх студентів це гарна можливість купити підручники за ліберальнішими цінами, а ще поспілкуватися й отримати автограф улюблених письменників, послухати поезію нон-стоп, і загалом, провести дуже особливі вихідні.

 

Наприкінці вересня Дахабраха акомпонуватиме Довженковій "Землі". Гурт виступить у театрі Заньковецької 27 вересня. Подивитися на кінокласику завжди цікаво, а от у поєднанні із Дахабрахою буде ще й дуже оригінально. І протягом трьох днів -  з 26 по 28 вересня, у Палаці Мистецтв відбудеться показ переможців фестивалю кіно та урбаністики "86". 


Жовтень продовжить музичну естафету акустичним фестивалем, що відбудеться 18-19 жовтня. Pianoбой, Vivienne Mort, Green Silence, K402 та Колос гратимуть для львів'ян і не тільки, тому всі гурмани зможуть послухати живе виконання під час Lviv Acoustic Fest. Подія відбудеться у Палаці Культури ім. Гната Хоткевича. 

 

Як бачите, зайнятися є чим, тому поспішайте  wink


Коментарі:


907
0
1214
0
1176
0