10 07/14
21:08

Ніколи ми не були братами!


Ніколи ми не були братами!

«Никогда мы не будем братьями ни по родине, ни по матери.Духа нет у вас быть свободными –нам не стать с вами даже сводными», – Анастасія Дмитрук. 

http://www.segodnya.ua/
0
Подякували: Ще ніхто не дякував
0
1234

Ці рядки вірша молодої киянки стали одним із символів революції 2014 року в Україні. Адресовані вони були до так званих «братів», тобто росіян. «Братня колиска народів» – це міф, який створила Москва задля централізації влади.

         Академічний тлумачний словник української мови слово «брат» трактує як близька, своя людина; однодумець, друг. Але хіба Росія і Україна за цим визначенням однодумці чи друзі?! Хіба брат піде на брата війною, чи може буде продавати газ за завищеними цінами, чи морити репресіями, голодом, чи використовувати сусідню, «братерську» країну як сировинну базу задля свого збагачення, знищувати його культуру, мову?! Список можна продовжувати і надалі. Ніколи Росія не була другом Україні, а вже тим паче братом!

·    2014 рік – Москва оголосила Україні війну, захопила АР Крим та східні області країни.

·    2014 рік – Росія підняла ціну на газ для України з 268,5 до 500 дол./тисячу кубометрів.

·    2013 рік – Росія заборонила ввозити продукцію «Рошен» (знайшла бензопірен – отруту першого класу). Але чому ж тоді Білорусь, Молдова, Вірменія, Киргизія, Таджикистан, Казахстан та інші країни задоволені продукцією та не знайшли ніякої отрути під час хімперевірки?

·    2013 рік – Росія припинила виробництво літака АН-70 (через те, що Україна почала налогоджувати співпрацю з військовим блоком НАТО)

·    2012 рік – Росія заборонила ввозити сири (знайшла пальмову олію). Але вже за стандартною схемою, нічого там насправді не було.

·   2006, 2010 роки – Росія заборонила ввозити українське м’ясо та молоко через недовіру до української ветеринарної служби та залучення до Митного Союзу.

·   2009 рік – у Росії вийшло кілька книжок про крах української незалежності: «За допомогою "миротворчого контингенту" НАТО, під прикриттям американської авіації та західноукраїнськоїбронетехніки каратель с тризубом на погонах починає винищувати російськомовне населення, стираючи з лиця землі цілі міста», – йдеться в анотації до книги.

·   2008 рік – під час саміту країн-членів НАТО в Бухаресті(Румунія) президент Росії Володимир Путін у приватній розмові з президентом США заявив: «Ти ж розумієш, Джордже, що Україна це навіть не держава! Що таке Україна? Частина її територій це Східна Європа, а частина, і значна, подарована нами!»

·   2007 рік – Фонд «Російський світ» впровадив проект з пропаганди російської мови в Україні «Російська мова на 2006-2010 роки». Очікувалось, що рано чи пізно російська мова стане в Україні державною.

·   1990-ті роки – вважались мирними стосовно відносин між Росією та Україною, але це був лише перший «дзвіночок» на наступні 20 років диктатури та пропаганди.

·    Голодомор 1932-1933 років Росія не визнає і не вважає його етнічним геноцидом проти України і дотепер.

Фактів стовно того, що Україну та Росію не можна називати братами, братнім народом і т. п. є вдосталь. Щороку Росія веде інформаційну, торгівельну та газову війну протягом 20 років. У 2014 році Росія оголосила ще й збройну.

Але попри всі факти та докази, Путін та його оточення все-одно вважають, що Україна це відгалуження від Росії. І знову ж таки «дорогі брати» показують себе з необізнаного боку.

Київська Русь – держава, що утворилась у IX столітті. Київ був центром та столицею. Територія України правила народами від Балтійського до Чорного морів, від Карпатських гір до річок Ока та Волга. Тобто від Європи то теперішньої території Росії. Коли на наших теренах вже всі були хрещені, князь Ярослав Мудрий запровадив навчання для дітей, Анна Ярославна привезла до Франції Євангеліє (пізніше їй присягали французькі королі), а Київська Русі була центром християнства та освіти, то що було на території Росії?! Утворення Російської держави та формування великоруської народності завершилось аж в XVI стлітті! Тобто майже 8 століть створює прірву між Україною та Росією. У X столітті, коли відбулось хрещення на територіях України, то ще в неіснуючій Москві ходили ведмеді та кабани.

Наші предки були величними, розумними, далекоглядними. Всю культуру та багатство наших земель знищили варвари. Всі думають, що росіяни за походженням руси, слов’яни?! Адже племена, які оселялись на територіях сьогоднішньої Росії прийшли не зі східної Європи. Помори, мещера, молокани, семейські, камчадали, якути – це народи угро-фінсьокого, кавказького та чукотського походження. Неможливо заперечувати фактам. Не можна росіян називати слов’янами, вони такими не є ні за походженням, ні за менталітетом. Усе життя України росіяни нищили, гнобили та заперечували.

Але як так сталось, що така велична держава як Україна, занепала духом, втратила свою ідентичність та приналежність? Пропаганда! У радянські часи почалось «Велике промивання мозку» населення. Радянський Союз мав за головну мету знищити культурне багатство українського народу, нашу історію, а головне самоідентифікацію. Перепис історії, цензура преси та репресії – роками вибивали з українців їхню приналежність. А з розвитком інформаційних технологій, цей вплив ставав дедалі могутнішим. Сьогодні Москва промиває мізки вже не українцям, а своїм, росіянам.

 Зірка московської пропаганди Дмитро Кисельов проводив протягом українької революції 2014 року чистку мізків для російського народа. Нацисти захопили владу в Україні, Львів – центр нацистського угруповування, у Європі живуть одні геї, а США фінансує українців до війни проти Росії і т. п. Українці дивились, вжахались від тої брудної брехні, яку розповсюджували російські ЗМІ. Новини, які презентував Кисельов були смішними та абсурдними, але длятих, хто насправді бачим Євромайдан і хто знав як було насправді. Проте для росіян, які бачать лише одну сторону пропаганди, яким говорять, що у Львові вбивають росіян через їхню мову, а геї-нацисти захопили владу. То чому ж телебачення має брехати?! Соціологічне опитування довело, що довіра до журналістів посіла 2-ге місце одразу після церкви. Так, православна релігія – осередок чистоти, правди та духовності. Але якщо ти маєш справу з Москвою, то навіть церква забруднить своє ім’я задля грошей та влади. Росія прикриваючись православ’ям готували спецоперацію в Україні задовго до кримського псевдореферендуму. Для Путіна церква – це прапаганда людей, зберігання грошей та зброї.

Стосовно зброї. ТСН.Тиждень за 01.06.2014 року спростувала голосні промови Кисельова про те, що Росія може перетворити США на радіоактивній попіл. Але не все так просто! Російські ракети з ядерним зарядом нікуди не зможуть полетіти, якщо Україна не буде їх облуговувати. Крім того, страшна і потужна зброя, якою Кремль останнім часом загрожує світові, виготовлено в період 70-х і 80-х років і вимагає постійного технічного обслуговування.

 

Будь-яка гнила система рано чи пізно развалюється. Путін оголосивши війну України, підписав собі не лише програш в ній, але й розвал Російської Федирації.  


Коментарі:


907
0
1214
0
1176
0