25 06/14
19:45

Душа боїться порожнечі


Душа боїться порожнечі

«Я боюсь самотності – цієї жахливої самотності, яка охоплює тебе на світанку і з приходом ночі, коли запитуєш себе в чому сенс життя і для чого ти живеш», - Едіт Піаф

1
Подякували: Галя Грицишин
1
1182

Багато перешкод і трагедій випало на долю цієї жінки. Але Едіт була незвичайною. Вона мужньо долала усі негаразди на своєму шляху.

Втрачаючи близьких і коханих людей, ця маленька стійка жінка продовжувала жити завдяки таланту, який додавав сил піднятися і йти далі. Та не лише грандіозним талантом володіла Едіт, а й добрим серцем. Вона влаштовувала благодійні концерти для солдатів у роки війни, допомогла досяти успіху багатьом талановитим виконавцям, які лише розпочинали свій творчий шлях. Шалена популярність, успішна кар’єра, любов шанувальників не врятували Піаф від самотності, болю та душевної порожнечі.

Ледь не кожну людину у певні періоди життя переслідує відчуття самотності, а хтось йде з ним плі-о-пліч все життя. Творчі люди відчувають цей удар з подвійною силою. Важко було жити Едіт Піаф у світі жорстоких віпробувань, у світі,  де мрії з гуркотом  розбиваються, як скло старого будинку. Та вона була незламною і завжди повторювала: «Моє справжнє покликання – співати! Співати, щоб не трапилося!»

Заповнити душевну порожнечу співачка намагалась алкоголем та норкотиками, але життя не ставало від цього простішим. Дівчинка, яку виховували у будинку ропусти. Дівчинка, яка мріяла підкорити велику сцену. Дівчинка, яка дарувала свою любов і не замислювалась про майбутнє, кохала пристрасно, вірила і відчайдушно боролась.

Спроба самогубства, довге лікування від алкоголізму та наркоманії, напади білої гарячки, три коми, рак легенів… Здавалось, що це кінець. Але Піаф залишалась живою. Попри важкий фізичний біль з посмішкою та натхненням виконувала свої пісні. «Padam»  - пісня, яка змушувала і досі змушує публіку захоплено слухати цей дивожний голос.

Такі  люди народжуються доволі рідко, такі долі стають основою для книжок та кіносценаріїв, такий голос змушує замислитись над вічним. Життя вирувало у душі цієї тендітної пташки, хоч французький «горобчик» не затримався тут надовго. Едіт померла у віці 47-ми років. Коротке і пристрасне життя, геніальний талант, яким досі захоплюється весь світ.


Коментарі:


Маша
Гості

У Вас справді цікавий блог:)  Хочу запросити Вас користуватись сторінкою moyapidbirka.com.ua, де можете заміщуватисвої файли з різними документами, наприклад фото, які запихають Вам диск або забирають місце на сторінці та нічого не платити за хостинг. Приклад колекція фото http://moyapidbirka.com.ua/Lysychka/yevromaydan-71Запрошую користати.

16 листопада 2014 19:31
907
0
1214
0
1176
0